Asus ExpertBook BM1503CDA Laptop 15.6″ Full HD 16GB 512GB SSD Grijs
€ 1.181,00 incl. BTW
De Asus ExpertBook BM1503CDA is een 15.6″ laptop. Voorzien van een Full HD-scherm, 16GB RAM en een 512GB SSD. Geschikt voor dagelijks gebruik en multitasking.
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
De Asus ExpertBook BM1503CDA is een krachtige laptop die perfect is voor zowel professioneel als persoonlijk gebruik. Dit model, met de naam BM1, is uitgerust met een AMD Ryzen™ 5 processor die een kloksnelheid van 2,9 GHz biedt. Met zijn 15,6 inch Full HD-scherm en een resolutie van 1920 x 1080 pixels, levert deze laptop heldere en scherpe beelden. De Asus ExpertBook BM1 is ontworpen om efficiëntie en prestaties te combineren in een slank en stijlvol grijs ontwerp.
Asus ExpertBook BM1 specificaties
- Type product: Laptop
- Vormfactor: Clamshell
- Processorfamilie: AMD Ryzen™ 5
- Processormodel: 7535U
- Frequentie van processor: 2,9 GHz
- Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6″)
- HD type: Full HD
- Resolutie: 1920 x 1080 Pixels
- Intern geheugen: 16 GB
- Intern geheugentype: DDR5-SDRAM
- Totale opslagcapaciteit: 512 GB
- Opslagmedia: SSD
- On-board graphics adapter model: AMD Radeon 660M
- Kleur van het product: Grijs
Met 16 GB intern geheugen en een snelle 512 GB SSD-opslag, biedt de Asus ExpertBook BM1 voldoende ruimte en snelheid voor al uw toepassingen en bestanden. De combinatie van de krachtige AMD Ryzen™ 5 processor en de efficiënte DDR5-SDRAM zorgt ervoor dat multitasking soepel verloopt, wat deze laptop ideaal maakt voor zowel werk als entertainment.
De Asus ExpertBook BM1 is niet alleen krachtig, maar ook ontworpen met het oog op gebruiksgemak. Het slanke en lichte ontwerp maakt het eenvoudig om de laptop mee te nemen, terwijl het Full HD-scherm zorgt voor een uitstekende kijkervaring, of u nu aan het werk bent of een film kijkt. De AMD Radeon 660M grafische adapter biedt bovendien een goede grafische prestatie voor alledaagse taken.
Samenvattend, de Asus ExpertBook BM1503CDA is een veelzijdige laptop die voldoet aan de eisen van moderne gebruikers. Of u nu een professional bent die onderweg werkt of een student die studeert, deze laptop biedt de prestaties en functionaliteit die u nodig heeft.
Downloads
- …
Aanvullende informatie
| Processormodel | |
|---|---|
| Intern geheugentype | |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Audiosysteem | Dirac |
| Geheugenslots | |
| Vormfactor | |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| AC-adapterfrequentie | 50 – 60 Hz |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 20 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 3,25 A |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Processorfabrikant | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Soort optische drive | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Aantal batterijcellen | 3 |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Ethernet LAN | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Maximum intern geheugen | |
| Hoogte | 19,9 mm |
| Soort antenne | 2×2 |
| Geïnstalleerde processorcache | 3 MB |
| Resolutie | |
| Breedte | 359,5 mm |
| Diepte | 232,2 mm |
| Kleur van het product | |
| L3 cache | 16 MB |
| Bluetooth | |
| Processorfamilie | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | |
| Inclusief besturingssysteem | |
| Totale opslagcapaciteit | |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Vingerafdruklezer | |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | |
| Touchscreen | |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| HDMI versie | 1.4 |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | |
| Aantal processorkernen | |
| Password bescherming | BIOS, HDD, Gebruiker |
| LED backlight | Ja |
| Processor aantal threads | 16 |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,55 GHz |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Batterijcapaciteit | 50 Wh |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon 660M |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Markt positionering | Werk |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Antireflectiescherm | |
| Frequentie van processor | |
| Geheugenlayout | |
| Intern geheugen | |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Opslagmedia | |
| Camera voorzijde | |
| Type product | Laptop |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Kleurnaam | Gentle Grey |
| Processor cache type | L2 & L3 |
| SSD-vormfactor | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 2 |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | |
| Aparte grafische adapter | |
| NVMe | Ja |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Climate +, EPEAT Gold, Forest Stewardship Council (FSC) Recycled, TCO |
| Reparatie-index | 9.5 |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 7000 Series |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| Introductie jaar | 2024 |
| Certificaten van naleving | REACH |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
Only logged in customers who have purchased this product may write a review.



























Reviews
There are no reviews yet.