DELL DC15255 Ryzen 5 7530U Laptop Zwart 16GB 512GB SSD
€ 678,00 incl. BTW
De DELL DC15255 is een krachtige laptop met een Ryzen 5 7530U processor. Het apparaat heeft 16GB geheugen en een snelle 512GB SSD. Uitgevoerd in stijlvol zwart.
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
De DELL DC15255 Ryzen 5 7530U Laptop is een krachtige en betrouwbare keuze voor zowel professioneel als persoonlijk gebruik. Deze DELL Ryzen Laptop is uitgerust met een 15.6″ Full HD scherm, een AMD Ryzen 5 7530U processor, 16GB DDR4-SDRAM en een 512GB SSD voor snelle en efficiënte prestaties.
DELL Ryzen Laptop specificaties
De DELL DC15255 Ryzen 5 7530U Laptop heeft een 15.6″ Full HD 1920 x 1080 IPS WVA scherm dat levendige en scherpe beelden levert. Het is perfect voor het bekijken van films, het bewerken van foto’s of het spelen van games. De AMD Radeon Graphics zorgt voor een soepele en naadloze grafische ervaring.
Deze DELL Ryzen Laptop is uitgerust met een AMD Ryzen 5 7530U processor met een kloksnelheid van 2GHz. Deze krachtige processor zorgt voor snelle en efficiënte prestaties, waardoor je moeiteloos kunt multitasken en zware applicaties kunt draaien zonder vertraging.
Met 16GB DDR4-SDRAM en een 512GB SSD, biedt deze laptop voldoende opslagruimte voor al je bestanden en documenten. De SSD zorgt voor snelle opstarttijden en snelle toegang tot je bestanden en applicaties.
De DELL DC15255 Ryzen 5 7530U Laptop is voorzien van een ingebouwde HD-camera, ideaal voor videoconferenties of online vergaderingen. Het vergrote ergonomische toetsenbord zorgt voor comfortabel en nauwkeurig typen, zelfs bij langdurig gebruik.
Deze laptop is uitgerust met WLAN, waardoor je eenvoudig verbinding kunt maken met draadloze netwerken. Het draait op Windows 11 Pro 64-bit, een krachtig en gebruiksvriendelijk besturingssysteem dat een breed scala aan functies en mogelijkheden biedt.
De DELL DC15255 Ryzen 5 7530U Laptop is een uitstekende keuze voor iedereen die op zoek is naar een krachtige en betrouwbare laptop. Of je nu een professional bent die een efficiënte laptop nodig heeft voor werk, of een student die een betrouwbare laptop nodig heeft voor studie, deze DELL Ryzen Laptop is een uitstekende keuze.
Aanvullende informatie
| Typische contrastverhouding | 600:1 |
|---|---|
| Processormodel | |
| Gewicht | 1,9 kg |
| Intern geheugentype | |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Hoogte, in bedrijf | -15,2 – 3048 m |
| Geheugenslots | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 – 90 procent |
| Temperatuur bij opslag | -40 – 65 °C |
| Vormfactor | |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| AC-adapterfrequentie | 50 – 60 Hz |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 19.5 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 3,34 A |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Processorfabrikant | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 35 °C |
| Soort optische drive | Nee |
| Aantal batterijcellen | 3 |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 – 95 procent |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Hoogte bij opslag | -15,2 – 10668 m |
| Maximum intern geheugen | |
| Soort antenne | 1×1 |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3 uur |
| Geïnstalleerde processorcache | 3 MB |
| Resolutie | |
| Schokbestendigheid | 110 G |
| Breedte | 358,5 mm |
| Diepte | 235,6 mm |
| Vermogen luidsprekers | 2,5 W |
| Kleur van het product | |
| L3 cache | 16 MB |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Bluetooth | |
| Processorfamilie | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Video capturing speed | 30 fps |
| Schokbestendigheid (buiten gebruik) | 160 G |
| Inclusief besturingssysteem | |
| Totale opslagcapaciteit | |
| Trillingen bij opslag | 1,3 G |
| Trillingen, in bedrijf | 0,66 G |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Batterij-oplaadindicatie | Ja |
| Gewicht batterij | 180 g |
| Accu/Batterij voltage | 11,25 V |
| Touchscreen | |
| Snel opladen | Ja |
| HDMI versie | 1.4 |
| SSD interfaces | PCI Express |
| SSD capaciteit | |
| Hoogte (voorzijde) | 1,7 cm |
| Hoogte (achterzijde) | 1,9 cm |
| Aantal processorkernen | |
| Aantal microfoons | 1 |
| Maximale refresh snelheid | |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,5 GHz |
| Batterijcapaciteit | 41 Wh |
| Taal toetsenbord | US International |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon Graphics |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Antireflectiescherm | |
| Frequentie van processor | |
| Geheugenlayout | |
| Intern geheugen | |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Opslagmedia | |
| Camera voorzijde | |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 0,92 MP |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| Type product | Laptop |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Soort paneel | |
| SSD-vormfactor | |
| Wifi-band | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | |
| WLAN-controller-model | Realtek RTL8821CE |
| MIMO | Ja |
| Aparte grafische adapter | |
| NVMe | Ja |
| Familie ingebouwde grafische adapter | AMD Radeon Graphics |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 3200 MT/s |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Realtek |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Voedingverloopstekkers type barrel | 4.5 mm |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 170 |
| M.2 SSD-grootte | 2230 (22 x 30 mm) |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 144,5 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 3,57 |
| Koolstofuitstoot, energieverbruik (kg CO2e) | 20,4 |
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 1,53 |
| PAIA-versie | GaBi version 1, 2024 |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Besturingssysteem |














