Dell P3424WEB | 34,1″ WQHD IPS Curved Monitor (3440×1440) | USB-C | Webcam | Zwart
Oorspronkelijke prijs was: € 704,59.€ 690,00Huidige prijs is: € 690,00. incl. BTW
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
DELL P3424WEB 34.1″ 4K
Aanvullende informatie
| Pixel pitch | 0,2325 x 0,2325 mm |
|---|---|
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 – 90 kHz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Megapixels | 4 MP |
| Frequentiebereik verticaal | 56 – 76 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 80 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,5 cm |
| Stroomverbruik (typisch) | 31,5 W |
| Soort voeding | Intern |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 5000 m |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 – 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Gewicht verpakking | 15,8 kg |
| Plug and play | Ja |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Ethernet LAN | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 90 procent |
| Hoogte bij opslag | 5000 – 12192 m |
| Responstijd | |
| Resolutie | |
| Afstandsbediening inbegrepen | Nee |
| Kleur van het product | |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, USB Type-A naar USB Type-B, USB Type-C naar USB Type-C |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| In hoogte verstelbaar | |
| Horizontaal draaibaar | -30 – 30° |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Bereik kantelhoek | -5 – 21° |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Scharnier | Nee |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Wifi | Nee |
| PC audio ingang | Nee |
| Ingang stroom | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Snelstartgids | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 815,6 mm |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 86,71 cm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 595,9 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 242,5 mm |
| Zonder zware metalen | Hg (kwik) |
| Ondersteunde grafische resoluties | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1600 x 1200 (UXGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 2048 x 1080, 2560 x 1440, 3440 x 1440 |
| Ondersteunde video-modi | 480p, 720p, 1080i, 1080p |
| Touchscreen | |
| HDMI versie | 2.1 |
| HDMI | |
| HDCP | Ja |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Draaibaar | Ja |
| Backlight type | LED |
| Maximale refresh snelheid | |
| Bezel breedte (zijkant) | 8,67 mm |
| Bezel breedte (bovenkant) | 3,92 cm |
| Bezel breedte (onderkant) | 2,17 cm |
| Ingebouwde camera | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Markt positionering | Kantoor |
| Vermogensverbruik (max) | 210 W |
| Afneembare standaard | Ja |
| Display technologie | |
| HDCP versie | 2.2 |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Voetenkleur | Zilver |
| Inclusief Stylus | Nee |
| Antireflectiescherm | |
| Staander inbegrepen | Ja |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| HD type | |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Gewicht (zonder voet) | 7,43 kg |
| Hoogte (zonder voet ) | 420 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 815,6 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 84,8 mm |
| Pixeldichtheid | 109,68 ppi |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleurbereik | 99 procent |
| Soort paneel | |
| VESA-montage | Ja |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Gewicht (met standaard) | 10,8 kg |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-B, USB Type-C |
| Aantal upstream-poorten | 2 |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 3 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| AMD FreeSync | Nee |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Responstijd (snel) | 5 ms |
| Stroomadapter inbegrepen | Ja |
| HDR-ondersteuning | |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| DisplayPort-kabellengte | 1,8 m |
| USB Power Delivery tot max. | 90 W |
| Schermkrommingsclassificatie | 3800R |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Bevat geen | Arsenicum, PVC/BFR |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 32 kWu |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 788 |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| Totale koolstofuitstoot, standaardafwijking (kg CO2e) | 187 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 466,57 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 78,17 |
| Koolstofuitstoot, energieverbruik (kg CO2e) | 233,65 |
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 9,2 |
| PAIA-versie | 1.3.2, 2022 |
| Certificaten van naleving | RoHS |





