Dell UltraSharp U3425WE | 34,1″ WQHD Curved Monitor (3440×1440) | 120Hz | USB-C | Thunderbolt | Zwart/Zilver
Oorspronkelijke prijs was: € 957,15.€ 907,00Huidige prijs is: € 907,00. incl. BTW
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
DELL UltraSharp U3425WE 34” Q-HD 120Hz
Aanvullende informatie
| Pixel pitch | 0,2325 x 0,2325 mm |
|---|---|
| Typische contrastverhouding | 2000:1 |
| Frequentiebereik horizontaal | 25 – 185 kHz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Frequentiebereik verticaal | 48 – 120 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 80 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,5 cm |
| Grootte beeld (diagonaal) | 86,7 cm |
| Stroomverbruik (typisch) | 31,5 W |
| Soort voeding | Intern |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 5000 m |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 – 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Gewicht verpakking | 15,1 kg |
| Plug and play | Ja |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 90 procent |
| Hoogte bij opslag | 5000 – 12192 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Responstijd | |
| Resolutie | |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Afstandsbediening inbegrepen | Nee |
| Kleur van het product | |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI, USB Type-C naar USB Type-C |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| In hoogte verstelbaar | |
| Horizontaal draaibaar | -30 – 30° |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Bereik kantelhoek | -5 – 21° |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Scharnier | Nee |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Wifi | Nee |
| Stroom | 3.2 A |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Snelstartgids | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 813,5 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 542,8 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 240,4 mm |
| Zonder zware metalen | Hg (kwik) |
| Ondersteunde grafische resoluties | 640 x 480 (VGA), 720 x 480, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 800 (WXGA), 1600 x 1200, 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3440 x 1440 |
| Ondersteunde video-modi | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Touchscreen | |
| HDMI versie | 2.1 |
| HDMI | |
| HDCP | Ja |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Draaibaar | Ja |
| Backlight type | LED |
| Maximale refresh snelheid | |
| Bezel breedte (zijkant) | 9,78 mm |
| Bezel breedte (bovenkant) | 1,04 cm |
| Bezel breedte (onderkant) | 1,39 cm |
| Ingebouwde camera | Nee |
| kantel aanpassingen | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Vermogensverbruik (max) | 250 W |
| Afneembare standaard | Ja |
| Display technologie | |
| HDCP versie | 1.4/2.2 |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Voetenkleur | Zilver |
| Inclusief Stylus | Nee |
| Antireflectiescherm | |
| Staander inbegrepen | Ja |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| HD type | |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Gewicht (zonder voet) | 10,4 kg |
| Hoogte (zonder voet ) | 359,1 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 813,5 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 105,1 mm |
| Pixeldichtheid | 110 ppi |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleurbereik | 98 procent |
| Soort paneel | |
| VESA-montage | Ja |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Gewicht (met standaard) | 7,78 kg |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-C |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 5 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 100 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Responstijd (snel) | 5 ms |
| Stroomadapter inbegrepen | Ja |
| HDR-ondersteuning | |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 90 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Schermkrommingsclassificatie | 1900R |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, TCO |
| Bevat geen | PVC/BFR |
| Aantal USB Type-C-upstreampoorten | 2 |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 32 kWu |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 361 |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 149,093 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 28,158 |
| Koolstofuitstoot, energieverbruik (kg CO2e) | 154,147 |
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 29,602 |
| PAIA-versie | GaBi version 1, 2024 |
| Certificaten van naleving | RoHS |





