Epson EcoTank ET-16150 printer Kleur A3+ Wi-Fi
Oorspronkelijke prijs was: € 865,00.€ 859,00Huidige prijs is: € 859,00. incl. BTW
Epson printer EcoTank ET-16150 Kleur A3+ Wi-Fi. Print tot A3+-formaat. Navulbaar inktsysteem. Draadloze verbinding.
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
De Epson EcoTank ET16150 is een multifunctionele kleurenprinter van het merk Epson, ontworpen voor efficiënt en professioneel afdrukken tot A3+-formaat. Deze EcoTank printer biedt snelle prestaties en lage printkosten dankzij het innovatieve inkttanksysteem. Met de Epson EcoTank ET16150 print u eenvoudig vanaf verschillende apparaten en profiteert u van betrouwbare, hoogwaardige afdrukken voor zowel tekst als kleurendocumenten.
Doe meer in minder tijd
- De Epson EcoTank ET16150 print de eerste pagina al in 5½ seconden, waardoor u snel aan de slag kunt met uw printopdrachten.
Functierijke A3+ EcoTank
- Deze printer is geschikt voor afdrukken tot A3+ formaat.
- Het 6,1 cm LCD-scherm en de fysieke knoppen zorgen voor eenvoudige navigatie door de verschillende functies.
Blijf besparen
- De Epson EcoTank ET16150 heeft grote, navulbare inkttanks die u vult met betaalbare inktflessen.
- Hierdoor zijn de kosten per pagina zeer laag in vergelijking met traditionele printers.
Afdrukken met professionele kwaliteit
- De EcoTank 113-inktserie bevat uitsluitend pigmentinkten, wat zorgt voor vlekvrije en markeerstiftbestendige afdrukken.
- Met één set vervangende inkt kunt u tot 7500 pagina’s in zwart-wit en 6000 pagina’s in kleur afdrukken.
- Heldere tekst en levendige kleuren bij elke afdruk.
Afdrukken vanaf vrijwel elke locatie
- Dankzij Wi-Fi en Wi-Fi Direct print u eenvoudig vanaf mobiele telefoons, tablets en laptops.
- Gebruik de Epson iPrint-app om documenten te printen vanaf smart devices.
Gebruiksvriendelijk en betrouwbaar
- De inkttanks zijn eenvoudig bij te vullen met hersluitbare inktflessen, zonder te morsen.
- De Heat-Free PrecisionCore-technologie zorgt voor betrouwbaarheid, minimale downtime en een lager energieverbruik.
- Geen opwarmtijd: de eerste pagina wordt snel afgedrukt.
Epson EcoTank ET16150 specificaties
- Kleurprinter met A3+ afdrukformaat
- LCD-scherm van 6,1 cm en fysieke knoppen
- Printsnelheid: eerste pagina in 5½ seconden
- Grote navulbare inkttanks voor lage kosten per pagina
- Tot 7500 pagina’s zwart-wit en 6000 pagina’s kleur met één inktset
- Wi-Fi en Wi-Fi Direct voor draadloos printen
- Compatibel met Epson iPrint-app
- Heat-Free PrecisionCore-technologie
Downloads
Aanvullende informatie
| Kleur | Ja |
|---|---|
| Maximale resolutie | 4800 x 1200 DPI |
| Printtechnologie | |
| Beeldscherm | LCD |
| Gewicht | 17 kg |
| Spuitmondjes | 800 nozzles black, 800 nozzles per colour |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA-TKIP |
| Aantal printcartridges | |
| Producten per pallet | 8 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 19,9 kg |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Ethernet LAN | |
| Hoogte | 300 mm |
| Breedte | 515 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Tijdsduur tot de eerste pagina (kleur, normaal) | 5,5 s |
| Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal) | 5,5 s |
| Kleur van het product | |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Inktdruppel | 3,8 |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,2 W |
| Printkleuren | |
| Printen zonder witranden | Ja |
| Compatibele besturingssystemen | Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10 (32/64 bit), Windows 7 (32/64 bit), Windows 8 (32/64 Bit), Windows 8.1 (32/64 bit), Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Vista (32/64 Bit), Windows XP Professional x64 Edition SP2 or later, Windows XP SP3 or later (32-bit), Windows Server 2003 R2, Windows Server 2003 SP2 or later |
| Duplex printen | Ja |
| Wifi | Ja |
| Land van herkomst | Indonesië |
| Gemiddeld stroomverbruik tijdens printen | 27 W |
| Printsnelheid dubbelzijdig (Zwart, normale kwaliteit, A4/US Letter) | 21 ppm |
| Printsnelheid dubbelzijdig (kleur, normale kwaliteit, A4/US Letter) | 21 ppm |
| Afmetingen enveloppen | 10, DL |
| ISO A-series afmetingen (A0...A9) | A3, A3+, A4, A5, A6 |
| ISO B-series afmetingen (B0...B9) | B6 |
| Diepte verpakking | 585 mm |
| Hoogte verpakking | 440 mm |
| Breedte verpakking | 560 mm |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0,14 kWh/week |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 10 x64, Windows 7, Windows 7 x64, Windows 8, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 x64, Windows Vista, Windows Vista x64, Windows XP Professional x64, Windows XP |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2003 R2, Windows Server 2003 |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Ingebouwd display | Ja |
| Markt positionering | Thuis & kantoor |
| Modus voor dubbelzijdig afdrukken | Auto |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Afdrukmethode | Epson PrecisionCore |
| Mobiele printing technologieën | Epson Connect, Epson iPrint, Epson Email Print, Epson Remote Print, Apple AirPrint |
| Maximale ISO A-series papierformaat | A3 |
| Pallet brutogewicht | 0 g |
| Kleurenscherm | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Stroomverbruik (gereed) | 7,1 W |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84433210 |
| USB-poort | Ja |
| Capaciteit meegeleverde cartridge (zwart) | 4500 pagina's |
| Capaciteit meegeleverde cartridge (kleur) | 2800 pagina's |
| Duplex afdruksnelheid (ISO / IEC 24734, A4) zwart | 21 ppm |
| Duplex afdruksnelheid (ISO/IEC 24734, A4) kleur | 21 ppm |
| Inkttanksysteem | Ja |
| Producten per pallet (UK) | 8 stuk(s) |
| Palletgewicht (UK) | 0 g |
| Totaal aantal invoerladen | 2 |
| Totale invoercapaciteit | 550 vel |
| Totale uitvoercapaciteit | 125 vel |
| Papierlade mediatypen | Normaal papier |
| Papierlade mediagewicht | 64 – 255 g/m² |














