EPSON Epson EB-L570U – WUXGA 3 LCD – 1920×1080 – 5200 lumen
€ 2.007,00 incl. BTW
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Aanvullende informatie
| Typische contrastverhouding | 2500000:1 |
|---|---|
| Gewicht | 8,3 kg |
| Stroomverbruik (typisch) | 201 W |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Diafragma (F-F) | 1,5 – 1,7 |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 – 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -10 – 60 °C |
| Focus | Handmatig |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 100 – 240 V |
| Projectie-afstand objectief | 1,44 – 23,84 m |
| Projectietechnologie | 3LCD |
| Projector helderheid | |
| Soort serieële aansluiting | RS-232C |
| Ethernet LAN | |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 – 90 procent |
| Stroombron | AC |
| Hoogte | 122 mm |
| Brandpuntbereik | 20 – 31.8 mm |
| Formaat analoog signaal | Niet ondersteund |
| Breedte | 440 mm |
| Diepte | 304 mm |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Kleur van het product | |
| Geluidsniveau | 31 dB |
| Throw ratio | 1.35 – 2.20:1 |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 2 W |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| DVI-poort | |
| Geschikt voor schermmaten | 1270 – 12700 mm (50 – 500") |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Volledige HD | Ja |
| Wifi | Ja |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Keystone correctie, verticaal | -30 – 30° |
| Keystone correctie, horizontaal | -30 – 30° |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Verbruik (modus Economisch) | 199 W |
| 3D | Nee |
| Geluidsniveau (spaarzame modus) | 23 dB |
| Matrix grootte | 1,7 cm (0.67") |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Vermogensverbruik (max) | 260 W |
| Zoom type | Handmatig |
| Horizontale lens verplaatsingsbereik | -20 – 20 procent |
| Verticale lens verplaatsingsbereik | -50 – 50 procent |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Projectie afstand (breed) | 1,4 – 14,8 m |
| Projectie afstand (tele) | 2,4 – 23,8 m |
| Projector native resolution | WUXGA (1920×1200) |
| Interactief | Nee |
| Aantal USB 2.0 Type-A-poorten | 1 |
| Aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| HDBaseT-poort | Ja |
| Aantal poorten USB 2.0 Type-B | 1 |
| HDR-ondersteuning | |
| Type lichtbron | Laser |
| Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus) | 30000 uur |
| Levensduur van de lichtbron | 20000 uur |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10) |


















