Epson Expression Photo XP-970 printer Kleur A3 WiFi
Oorspronkelijke prijs was: € 255,00.€ 252,00Huidige prijs is: € 252,00. incl. BTW
Epson printer Expression Photo XP-970 print in kleur, ondersteunt A3-formaat en heeft WiFi.
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
De Epson Expression Photo XP-970 printer Kleur A3 WiFi is een compacte 3-in-1 printer van het merk Epson. Dit model, de Epson printer XP970, is ontworpen voor gebruikers die zowel hoogwaardige fotoafdrukken als incidentele documenten willen printen. Dankzij het stijlvolle en compacte ontwerp past deze printer in vrijwel iedere ruimte. De Epson printer XP970 biedt de mogelijkheid om af te drukken tot A3-formaat en te kopiëren tot A4-formaat, waardoor hij geschikt is voor uiteenlopende printbehoeften.
Met de Epson printer XP970 profiteert u van de Claria Photo HD-inkt. Deze inktset bestaat uit zes kleuren en is speciaal ontwikkeld voor het afdrukken van duurzame, professioneel ogende glanzende foto’s. Zowel fotografie-liefhebbers als semi-professionals waarderen het hoge kwaliteitsniveau van deze inkt. Foto’s die met de Epson printer XP970 en Claria Photo HD-inkt zijn afgedrukt, kunnen tot wel 300 jaar meegaan in een fotoalbum.
De Epson printer XP970 biedt flexibele afdrukmogelijkheden. Met de gratis Epson iPrint-app kunt u eenvoudig draadloos afdrukken vanaf smartphones en tablets. Daarnaast is het mogelijk om met de Epson Creative Print-app foto’s direct vanuit Facebook te printen, wenskaarten te maken en meer. Dit maakt het afdrukken van creatieve projecten en herinneringen eenvoudig en toegankelijk.
De Epson printer XP970 is gebruiksvriendelijk en veelzijdig. U heeft direct toegang tot uw foto’s via de geheugenkaartsleuf en het grote 10,9 cm touchscreen. De printer beschikt over twee papierladen aan de voorzijde voor A4- en fotoformaat papier, en een speciale papierinvoer aan de achterzijde voor dikkere media tot A3-formaat. Daarnaast kunt u afdrukken op geschikte cd’s en dvd’s. De printer is voorzien van een gemotoriseerde uitvoerlade en automatische inschakeling, wat het gebruiksgemak verder vergroot.
Epson printer XP970 specificaties
- Compacte 3-in-1 printer: printen, scannen en kopiëren
- Afdrukken tot A3-formaat, kopiëren tot A4-formaat
- Claria Photo HD-inkt met 6-kleureninktset
- Foto’s tot 300 jaar houdbaar in een fotoalbum
- Draadloos afdrukken via Epson iPrint-app
- Creatieve mogelijkheden met Epson Creative Print-app
- Geheugenkaartsleuf en 10,9 cm touchscreen
- Twee papierladen aan de voorzijde (A4 en fotoformaat)
- Speciale papierinvoer aan de achterzijde voor A3 en dikkere media
- Afdrukken op geschikte cd’s en dvd’s
- Gemotoriseerde uitvoerlade en automatische inschakeling
Downloads
Aanvullende informatie
| Maximale resolutie | 5760 x 1440 DPI |
|---|---|
| Printtechnologie | |
| Beeldscherm | LCD |
| Gewicht | 8,7 kg |
| Meegeleverde software | Epson Easy Photo Print, Epson Print CD, Epson Scan 2 |
| Spuitmondjes | 360 nozzles black, 180 nozzles per colour |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA-AES |
| Aantal printcartridges | |
| Printsnelheid (kleur, standaard, A4/US Letter) | 28 ppm |
| Printsnelheid (zwart, standaardkwaliteit, A4/US Letter) | 28 ppm |
| Optische scanresolutie | 1200 x 4800 DPI |
| Compatibele geheugenkaarten | SD, SDHC, SDXC, MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, MiniSD, MiniSDHC |
| Producten per pallet | 16 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 10,3 kg |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Ethernet LAN | |
| Hoogte | 148 mm |
| Breedte | 479 mm |
| Diepte | 356 mm |
| Kleur van het product | |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Inktdruppel | 1,5 |
| Printkleuren | |
| Direct printen | Ja |
| Printen zonder witranden | Ja |
| PictBridge | Ja |
| Compatibele besturingssystemen | Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP SP3, XP Professional x64 Edition SP2 |
| Soort bediening | Touch |
| Scantechnologie | CIS |
| Duplex printen | Ja |
| Wifi | Ja |
| Land van herkomst | Indonesië |
| Gemiddeld stroomverbruik tijdens Kopiëren | 17 W |
| DVD's/CD's bedrukken | Ja |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Scan naar | Cloud |
| Afmetingen enveloppen | 10, C6, DL |
| ISO A-series afmetingen (A0...A9) | A3, A4, A5, A6 |
| ISO B-series afmetingen (B0...B9) | B5 |
| Diepte verpakking | 578 mm |
| Hoogte verpakking | 240 mm |
| Breedte verpakking | 458 mm |
| Inclusief netsnoer | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Slaapstand | 1,2 W |
| Touchscreen | |
| Afdrukbereik | 0 mm |
| Maximum invoercapaciteit (fotopapier) | 20 vel |
| Cartridge(s) meegeleverd | Ja |
| Duplex functies | Printen |
| Non-ISO print papierafmetingen | Legal, Letter |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP, Windows XP Professional x64 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Ingebouwd display | Ja |
| Markt positionering | Thuis & kantoor |
| Foto papier afmetingen | 10×15,13×18 cm |
| Modus voor dubbelzijdig afdrukken | Auto |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Printen | Afdrukken in kleur |
| Scannen | Scannen in kleur |
| Faxen | Nee |
| Kopiëren | Kopiëren in kleur |
| Software-cd | Ja |
| Afdrukmethode | Epson Micro Piezo |
| Mobiele printing technologieën | Apple AirPrint, Google Cloud Print, Epson Connect |
| Maximale ISO A-series papierformaat | A3 |
| Pallet brutogewicht | 0 g |
| Kleurenscherm | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Producten per palletlaag | 2 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84433100 |
| USB-poort | Ja |
| Capaciteit meegeleverde cartridge (zwart) | 1 pagina's |
| Capaciteit meegeleverde cartridge (kleur) | 5 pagina's |
| Linker afdrukmarge (min) | 0 mm |
| Rechter afdrukmarge (min) | 0 mm |
| Onderste afdrukmarge (min) | 0 mm |
| Bovenste afdrukmarge (min) | 0 mm |
| Producten per palletlaag (UK) | 4 stuk(s) |
| Producten per pallet (UK) | 32 stuk(s) |
| Palletgewicht (UK) | 0 g |
| Geluidsdrukniveau (afdrukken) | 36 dB |
| Geluidsvermogensniveau (afdrukken) | 4,9 dB |
| Totaal aantal invoerladen | 2 |
| Totale invoercapaciteit | 100 vel |
| Papierlade mediatypen | Dik papier |
| Afdruksnelheid (ISO / IEC 24734) zwart | 8,5 ppm |
| Afdruksnelheid (ISO / IEC 24734) kleur | 8 ppm |




































