iiyama TW1023ASC-B3P kiosk touchscreen zwart 10.1″ wifi Android
Oorspronkelijke prijs was: € 267,00.€ 255,00Huidige prijs is: € 255,00. incl. BTW
iiyama TW1023ASC-B3P, Kiosk-ontwerp, 25,6 cm (10.1″), 1280 x 800 Pixels, Wifi, 24/7
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
iiyama TW1023ASC-B3P. Productontwerp: Kiosk-ontwerp. Beeldschermdiagonaal: 25,6 cm (10.1″), Resolutie: 1280 x 800 Pixels, Helderheid: 385 cd/m², HD type: HD, Touchscreen. Wifi. Bedrijfsuren (uren/dagen): 24/7. Inclusief besturingssysteem: Android. Kleur van het product: Zwart
Aanvullende informatie
| Intern geheugen | |
|---|---|
| Pixel pitch | 0,1692 x 0,1692 mm |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 160° |
| Kijkhoek, verticaal | 160° |
| Processormodel | |
| Megapixels | 5 MP |
| Grootte beeld (horizontaal) | 21,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 13,5 cm |
| Gewicht | 800 g |
| Certificering | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a, 802.11b |
| Stroomverbruik (typisch) | 18 W |
| Gebruikersknoppen | Power, home, brightness +, brightness -, volume +, volume – |
| Soort voeding | Extern |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Producten per pallet | 256 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 1,36 kg |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Processorfabrikant | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Ethernet LAN | |
| Hoogte | 172 mm |
| Ingangsspanning | 12 V |
| Responstijd | |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Helderheid | 385 cd/m² |
| Resolutie | |
| Breedte | 255 mm |
| Diepte | 30,5 mm |
| USB-connectortype | Micro-USB, USB Type-A |
| Kleur van het product | |
| Audio-ingangen | Y |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 3 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Bluetooth | |
| Processorfamilie | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| DVI-poort | |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Bedoeld voor | Universeel |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | |
| Wifi | Ja |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| PC audio ingang | Ja |
| Diepte verpakking | 68 mm |
| Hoogte verpakking | 223 mm |
| Breedte verpakking | 398 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Schermdiameter in centimeters | 25,5 cm |
| Touchscreen | |
| Productontwerp | Kiosk-ontwerp |
| Aantal processorkernen | |
| Aantal DisplayPorts | 0 |
| Aantal microfoons | 1 |
| Mini HDMI ports kwantiteit | 1 |
| Operating systeem versie | 13 |
| Type processor | Ja |
| Touchscreen technologie | Projected capacitive-systeem |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Glas dikheid | 1,25 mm |
| USB-versie | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Interne opslagcapaciteit | |
| On-board graphics adapter model | Mali-G52 MC1 |
| Google applicaties | Google Chrome, Gmail, Google Calendar |
| Display diepte | 30,5 mm |
| Display hoogte | 172 mm |
| Display gewicht | 800 g |
| Multi-touch | Ja |
| RJ-45 ports hoeveelheid | 1 |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 10 |
| Frequentie van processor | |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| HD type | |
| Aantal USB-aansluitingen | 4 |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Soort paneel | |
| Schermbreedte | 255 mm |
| Actief weergavegebied (b x h) | 216,6 x 135,4 mm |
| VESA-montage | Ja |
| Aantal micro-USB-poorten | 1 |
| Audio in (mini-jack) | Ja |
| Model | |
| Pallet brutobreedte | 2,15 m |
| Pallet brutolengte | 100 cm |
| Pallet brutohoogte | 120 cm |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| USB-poort | Ja |
| Bedrijfsuren (uren/dagen) | 24/7 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Geschikt voor gebruik binnen | Ja |
| Hardheid oppervlak | 6H |
| Stroomadapter inbegrepen | Ja |
| Aantal HDMI-invoerpoorten | 1 |
| Duurzaamheidscertificaten | ErP |
| Randkleur | Black |
| Certificaten van naleving | CE, EAC, REACH, RoHS, UKCA, WEEE |
























