iiyama TW1025LASC-B1PNR scherm 10.1″ 1280×800 LED zwart
€ 339,00 incl. BTW
iiyama TW1025LASC-B1PNR, 25,6 cm (10.1″), 1280 x 800 Pixels, LED, 0,1692 x 0,1692 mm, 16:10, 25 ms
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
iiyama TW1025LASC-B1PNR. Beeldschermdiagonaal: 25,6 cm (10.1″), Resolutie: 1280 x 800 Pixels, Display technologie: LED. Kleur behuizing: Zwart, Materiaal behuizing: Kunststof, Paneelmontage-interface: 75 x 75 mm. Processorfabrikant: Rockchip, RAM-capaciteit: 4 GB, Opslagcapaciteit: 32000 MB. Vermogen luidsprekers: 2 W. Totaal aantal megapixels: 5 MP
Aanvullende informatie
| Pixel pitch | 0,1692 x 0,1692 mm |
|---|---|
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Gewicht | 1,1 kg |
| Certificering | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Processorfabrikant | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Opslagcapaciteit | 32000 MB |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Ethernet LAN | |
| Helderheid | 390 cd/m² |
| Hoogte | 178,5 mm |
| Ingangsspanning | 12 V |
| Responstijd | |
| Resolutie | |
| Breedte | 259,5 mm |
| Diepte | 28 mm |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Bluetooth | |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Inclusief besturingssysteem | |
| Wifi | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Diepte verpakking | 65 mm |
| Hoogte verpakking | 225 mm |
| Breedte verpakking | 363 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75 mm |
| Touchscreen | |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Stroomverbruik (idle) | 18 W |
| Aantal DisplayPorts | 0 |
| Aantal microfoons | 1 |
| Type processor | Ja |
| RAM-capaciteit | 4 GB |
| Touchscreen technologie | Projected capacitive-systeem |
| Type stroombron | DC |
| Totaal aantal megapixels | 5 MP |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Display technologie | |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Verpakkingsinhoud | AC adapter, interchangeable plugs (EU/UK) |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 10 |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| USB-poort | Ja |
| Aantal USB 2.0 Type-A-poorten | 1 |
| USB-poorttype | USB Type-A |
| Duurzaamheidscertificaten | ErP |
| Certificaten van naleving | CE, EAC, REACH, RoHS, UKCA, WEEE |


























