iiyama ProLite TF1634MC-B8X monitor touchscreen 15.6″ Full HD zwart
€ 499,00 incl. BTW
15.6″, 16:9, 1920×1080, IPS, VGA, HDMI, DP, IP65, DC 12V, 381×230.5×46 mm
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
- EU Energy Label (304,37 KB)
- TF1634MC-B8X Technical Drawing (93,14 KB)
- TF1634MC-B8X user manual (1,92 MB)
- leaflet (993,92 KB)
- EU Product Fiche (56,78 KB)
De ProLite T1634MC-B8X beschikt over projectieve capacitieve touch-technologie en is ingebouwd in een opvallende bezel met edge-to-edge glas. Met IPS-paneeltechnologie en Full HD-resolutie (1920×1080) biedt het natuurlijke, zeer nauwkeurige kleuren en brede kijkhoeken. Naast de superieure beeldkwaliteit wordt het scherm geleverd met een IP65-classificatie, wat betekent dat het aan de voorkant stof- en waterbestendig is, waardoor het een perfecte oplossing is voor veeleisende omgevingen.
IPS-TECHNOLOGIE
IPS-schermen staan vooral bekend om hun brede kijkhoeken en natuurlijke, zeer nauwkeurige kleuren. Ze zijn bijzonder geschikt voor kleurkritische toepassingen.
TOUCH THROUGH-GLASS
Dit touchscherm kan ook worden bediend wanneer voorzet glas (max. 6mm) voor het scherm wordt geplaatst waardoor het scherm verandert in een interactief glazen oppervlak. Een ideale oplossing voor bijvoorbeeld wayfinding in beurzen of musea, retail of restaurants. Het is uitermate geschikt om foto’s, video’s, pdf-bestanden, plattegronden, flyers, websites en overige informatiebronnen op weer te geven en te zoeken.
TOUCH TECHNOLOGY – CAPACITIVE
Deze technologie functioneert met een glasplaat voorzien van een sensor-matrix. Het geheel is geïntegreerd in het LCD-panel. Een aanraking wordt waargenomen doordat uw vinger (met of zonder handschoen) een minuscuul elektrisch signaal afgeeft aan deze sensor-matrix als u het glas aanraakt. Deze extra glaslaag maakt deze techniek uiterst duurzaam en betrouwbaar. Het systeem blijft zelfs werken als het glas is ingekrast. Het biedt ultieme beeldkwaliteit en wordt aangestuurd door een vinger (ook in latex handschoenen) of een speciale stylus.
FULL HD
Met de volledige HD resolutie van 1920 x 1080 is uw LCD monitor in staat hoge resolutie foto’s te tonen en kunt u video kijken in full HD resolutie. Ter vergelijking, op een 1920 x 1080 scherm kunt u 58% meer informatie tonen dan op een scherm met een resolutie van 1280 x 1024.
IP
De IP-code classificeert de mate van bescherming tegen het binnendringen van water. IP65 betekent dat de monitor behuizing is beschermd tegen een plens water vanuit elke richting.
Aanvullende informatie
| Pixel pitch | 0,179 x 0,179 mm |
|---|---|
| Typische contrastverhouding | 700:1 |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 – 84 kHz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 34,4 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 19,4 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Effectieve beelddiameter | 344,2 x 193,5 mm |
| Stroomverbruik (typisch) | 18 W |
| Gebruikersknoppen | picture (contrast, brightness, H-position, V-position, phase, clock, auto adjust), advanced (color temp., sharpness), OSD (timeout, position, H-position, V-position, touch switch), option (reset, language, source select, display mode, factory) |
| Soort voeding | Extern |
| Producten per pallet | 78 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 3,9 kg |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 12 V |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Hoogte | 230,5 mm |
| Responstijd | |
| Helderheid | 405 cd/m² |
| Resolutie | |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Breedte | 381 mm |
| Diepte | 46 mm |
| Kleur van het product | |
| Meegeleverde kabels | AC, USB, HDMI, DisplayPort |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,6 W |
| Bedieningspaneel | Menu, Scroll up/ Brightness, Scroll down/ Contrast, Select, Power |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| Compatibele besturingssystemen | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Ondersteuning voor plaatsing | Horizontaal/Verticaal |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Diepte verpakking | 290 mm |
| Hoogte verpakking | 365 mm |
| Breedte verpakking | 455 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 381 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 39,5 cm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 230,5 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 46 mm |
| On Screen Display (OSD)-talen | Traditioneel Chinees, Duits, Engels, Spaans, Frans, Italiaans, Japans |
| Touchscreen | |
| HDMI | |
| HDCP | Ja |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Maximale refresh snelheid | |
| Aantal On Screen Display-talen | 7 |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP65 |
| Touchscreen technologie | Projected capacitive-systeem |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Glas dikheid | 2,4 mm |
| Touch screen type | Multi-gebruiker |
| Display technologie | |
| Verpakkingsinhoud | AC adapter |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 10 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Gewicht (zonder voet) | 2 kg |
| Hoogte (zonder voet ) | 230,5 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 381 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 46 mm |
| Soort paneel | |
| Actief weergavegebied (b x h) | 344,2 x 193,6 mm |
| VESA-montage | Ja |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Gewicht (met standaard) | 2 kg |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85285210 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,2 miljoen kleuren |
| Hardheid oppervlak | 7H |
| Touch-methode | stylus, finger, glove (latex) |
| AMD FreeSync | Nee |
| USB Touch port | Ja |
| Palm negeren | Ja |
| Helderheid (typisch) | 450 cd/m² |
| Pallet nettodiepte | 20,4 cm |
| Pallet nettobreedte | 11,5 cm |
| Pallet nettohoogte | 9,7 cm |
| Duurzaamheidscertificaten | ErP |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 12 kWu |
| Certificaten van naleving | CE, cULus, EAC, REACH, RoHS, WEEE |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
























