iiyama ProLite TF1615MC-B1 monitor touchscreen 15.6″ Full HD zwart
€ 446,00 incl. BTW
iiyama ProLite TF1615MC-B1, 39,6 cm (15.6″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, 25 ms, Zwart
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
- TF1615MC-B1 Technical Drawing (429,16 KB)
- EU Energy Label (70,15 KB)
- EU Product Fiche (56,66 KB)
- TF1615MC-B1 Brochure
iiyama ProLite TF1615MC-B1. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Responstijd: 25 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-hub. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
Aanvullende informatie
| Pixel pitch | 0,17925 x 0,17925 mm |
|---|---|
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Frequentiebereik horizontaal | 31,5 – 67,5 kHz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Grootte beeld (horizontaal) | 34,5 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 19,5 cm |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Certificering | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, cULus, REACH, UKCA |
| Stroomverbruik (typisch) | 18 W |
| Gebruikersknoppen | picture (contrast, brightness, H.position, V.position, H.size, phase, clock, auto adjust), advanced (colour temperature, sharpness), OSD (OSD timeout, OSD position, OSD H.position, OSD V.position, touch switch), option (reset, language, source select, display mode, factory) |
| Soort voeding | Extern |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 uur |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Gewicht verpakking | 4,3 kg |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 12 V |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Hoogte | 246 mm |
| Responstijd | |
| Helderheid | 405 cd/m² |
| Resolutie | |
| Breedte | 398,5 mm |
| Diepte | 42 mm |
| Kleur van het product | |
| Meegeleverde kabels | AC, USB, HDMI, DisplayPort |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 1,5 W |
| Bedieningspaneel | menu,scroll up/ brightness, scroll down/ contrast, select, power |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| Compatibele besturingssystemen | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Diepte verpakking | 343 mm |
| Hoogte verpakking | 145 mm |
| Breedte verpakking | 470 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 398,5 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 39,5 cm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 246 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 42 mm |
| On Screen Display (OSD)-talen | Traditioneel Chinees, Duits, Engels, Spaans, Frans, Italiaans, Japans |
| Type verpakking | Doos |
| Touchscreen | |
| HDMI | |
| HDCP | Ja |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP65 |
| Touchscreen technologie | Projected capacitive-systeem |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Verpakkingsinhoud | AC adapter, external control pad |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 10 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Gewicht (zonder voet) | 2,5 kg |
| Hoogte (zonder voet ) | 246 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 398,5 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 42 mm |
| Soort paneel | |
| Actief weergavegebied (b x h) | 345,2 x 194,6 mm |
| VESA-montage | Ja |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Gewicht (met standaard) | 2,5 kg |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hardheid oppervlak | 7H |
| Touch-methode | stylus, finger, glove (latex) |
| Stroomadapter inbegrepen | Ja |
| USB Touch port | Ja |
| Schermhelderheid (piek) | 450 cd/m² |
| Helderheid (typisch) | 450 cd/m² |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Duurzaamheidscertificaten | ErP |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 11 kWu |
| Certificaten van naleving | CE, cULus, EAC, REACH, RoHS, UKCA, WEEE |
























