iiyama ProLite T2252MSC-B2AG monitor zwart 21.5″ FHD touchscreen
Oorspronkelijke prijs was: € 310,00.€ 298,00Huidige prijs is: € 298,00. incl. BTW
iiyama ProLite T2252MSC-B2AG, 54,6 cm (21.5″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LCD, 5 ms, Zwart
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
- EU Energy Label (70,63 KB)
- T2252MSC-B2AG Technical Drawing (624,98 KB)
- EU Product Fiche (94,54 KB)
- T2252MSC-B2AG Brochure
iiyama ProLite T2252MSC-B2AG. Beeldschermdiagonaal: 54,6 cm (21.5″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
Aanvullende informatie
| Pixel pitch | 0,249 x 0,249 mm |
|---|---|
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 – 83 kHz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 47,9 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 26 cm |
| Gewicht | 4,5 kg |
| Stroomverbruik (typisch) | 13 W |
| Gebruikersknoppen | picture adjust (brightness, contrast, i-Style, adv. contrast, ECO, OD, X-Res), color settings (gamma, rgb range, color temp.), image settings (video mode adjust, blue light reducer, sharp & soft), OSD (horizontal position, vertical pos., time, background), extra (reset, dcc/ci, signal select, volume, mute, opening logo, led, touch switch) |
| Soort voeding | Intern |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 uur |
| Gewicht verpakking | 6 kg |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Hoogte | 361,5 mm |
| Responstijd | |
| Helderheid | 215 cd/m² |
| Resolutie | |
| Breedte | 493,5 mm |
| Diepte | 239,5 mm |
| Kleur van het product | |
| Meegeleverde kabels | AC, USB, HDMI |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| In hoogte verstelbaar | |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,7 W |
| Bereik kantelhoek | -5 – 90° |
| Bedieningspaneel | Joystick: right/ menu/ enter, left/ input/ exit, up/ eco, down, power |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Compatibele besturingssystemen | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Diepte verpakking | 150 mm |
| Hoogte verpakking | 350 mm |
| Breedte verpakking | 560 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 493,5 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 54,5 cm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 361,5 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 239,5 mm |
| On Screen Display (OSD)-talen | Traditioneel Chinees, Tsjechisch, Duits, Engels, Frans, Italiaans, Japans, Nederlands, Pools, Russisch |
| Touchscreen | |
| HDMI | |
| HDCP | Ja |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Maximale refresh snelheid | |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Touchscreen technologie | Projected capacitive-systeem |
| Ingebouwde camera | Nee |
| kantel aanpassingen | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Display technologie | |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 10 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Aantal USB-aansluitingen | 2 |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Soort paneel | |
| Actief weergavegebied (b x h) | 478,6 x 260 mm |
| VESA-montage | Ja |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Gewicht (met standaard) | 4,5 kg |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal upstream-poorten | 2 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Hardheid oppervlak | 7H |
| Touch-methode | stylus, finger, glove |
| AMD FreeSync | Nee |
| USB Touch port | Ja |
| Palm negeren | Ja |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ErP |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | D |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Certificaten van naleving | CE, cTUVus, EAC, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, WEEE |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Aantal downstreampoorten | 2 |
































