iiyama ProLite TF2415MC-B2 monitor touchscreen 23.8″ Full HD zwart
€ 526,00 incl. BTW
TF2415MC-B2, 23.8″, 1920×1080, VA LED, 16:9, 16 ms, VGA, HDMI, DP, HDCP, 575x347x42.5 mm
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
- EU Energy Label (306,71 KB)
- TF2415MC-B2 Technical Drawing (44,64 KB)
- TF2415MC-B2 user manual (1,31 MB)
- EU Product Fiche (56,62 KB)
- leaflet (764,25 KB)
De ProLite TF2415MC-B2 (23.8 inch) is voorzien van een duurzame hardglas projectieve capacitieve touch-interface met een edge-to-edge glazen voorkant. Hiermee zijn duurzaamheid en krasbestendigheid gewaarborgd, waardoor het uitermate geschikt is voor interactieve toepassingen. Uitgerust met een schuimrubberen afdichting ondersteund het een naadloze integratie en ook is het scherm door de IP65-certificering aan de voorkant stof- en waterbestendig. Het scherm is tevens te gebruiken in portrait en landscape, als face-up. Voor een probleemloze (inbouw-) installatie worden er bij de ProLite TF2415MC-B2 standaard externe montagebeugels meegeleverd. Dit maakt het de ideale touch monitor voor kiosk integrators, industriële omgevingen, controlekamers en interactieve media.
TOUCH TECHNOLOGY – CAPACITIVE
Deze technologie functioneert met een glasplaat voorzien van een sensor-matrix. Het geheel is geïntegreerd in het LCD-panel. Een aanraking wordt waargenomen doordat uw vinger (met of zonder handschoen) een minuscuul elektrisch signaal afgeeft aan deze sensor-matrix als u het glas aanraakt. Deze extra glaslaag maakt deze techniek uiterst duurzaam en betrouwbaar. Het systeem blijft zelfs werken als het glas is ingekrast. Het biedt ultieme beeldkwaliteit en wordt aangestuurd door een vinger (ook in latex handschoenen) of een speciale stylus.
SCHUIMRUBBEREN AFDICHTING
Een schuimrubberen afdichting(8mm) rondom de monitor zorgt voor een naadloze integratie en optimale stofbescherming.
Open frame monitoren zijn een ideale oplossing voor Kiosk Integrators en Instore-Retail. Bij dit model worden standaard externe montagebeugels meegeleverd.
Bij een ball-drop-test wordt een 0.5kg bal van 1.3 meter hoogte op een scherm ‘gedropped’. Blijft het scherm onaangetast, dan is de monitor geslaagd voor de test op het gebied van hoge slagvastheid en duurzaamheid.
Dit touchscherm kan ook worden bediend wanneer voorzet glas (max. 6mm) voor het scherm wordt geplaatst waardoor het scherm verandert in een interactief glazen oppervlak. Een ideale oplossing voor bijvoorbeeld wayfinding in beurzen of musea, retail of restaurants. Het is uitermate geschikt om foto’s, video’s, pdf bestanden, plattegronden, flyers, websites en overige informatiebronnen op weer te geven en te zoeken.
ANTI-VINGERAFDRUK COATING
Deze speciale Nano-coating zorgt voor een vloeiender touch en minder weerstand tijdens de touch. Het scherm is minder statisch en beter bestand tegen vuil, stof en vingerafdrukken.
Aanvullende informatie
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
|---|---|
| Typische contrastverhouding | 3000:1 |
| Frequentiebereik horizontaal | 31,4 – 82 kHz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Frequentiebereik verticaal | 56 – 75 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,6 cm |
| Gewicht | 5,8 kg |
| Certificering | CB, CE, TÜV-Bauart, CU, cULus |
| Effectieve beelddiameter | 527,04 x 296,46 mm |
| Stroomverbruik (typisch) | 24,4 W |
| Gebruikersknoppen | picture (contrast, brightness, H. position, V. position, phase, clock, auto adjust), advanced (color temp., sharpness), OSD (timeout, position, H. position, V. position, touch switch), option (reset, language, source select, display mode, factory) |
| Soort voeding | Extern |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 – 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Plug and play | Ja |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 12 V |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 – 90 procent |
| Hoogte | 347 mm |
| Responstijd | |
| Helderheid | 315 cd/m² |
| Resolutie | |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Breedte | 575 mm |
| Diepte | 42,5 mm |
| Kleur van het product | |
| Audio-uitgang | 1 |
| Meegeleverde kabels | AC, USB, HDMI, DisplayPort |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,32 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 1,06 W |
| Bedieningspaneel | Menu, Scroll up/ Brightness, Scroll down/ Contrast, Select, Power |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| Compatibele besturingssystemen | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Volledige HD | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Ondersteuning voor plaatsing | Horizontaal/Verticaal |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Apparte H/V sync | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 575 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 60,5 cm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 347 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 42,5 mm |
| On Screen Display (OSD)-talen | Traditioneel Chinees, Duits, Engels, Spaans, Frans, Italiaans, Japans |
| Touchscreen | |
| HDMI | |
| HDCP | Ja |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Aantal On Screen Display-talen | 7 |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP65 |
| Touchscreen technologie | Projected capacitive-systeem |
| Ingebouwde camera | Nee |
| OmniTapps Multitouch compatibiliteit | Nee |
| Touch screen type | Multi-gebruiker |
| Glasbescherming | Ja |
| Display technologie | |
| Verpakkingsinhoud | AC adapter, Touch Panel Driver Disk (CD-ROM), external control pad |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 10 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Gewicht (zonder voet) | 5,8 kg |
| Hoogte (zonder voet ) | 347 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 575 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 42,5 mm |
| Soort paneel | |
| Actief weergavegebied (b x h) | 527,04 x 296,46 mm |
| VESA-montage | Ja |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Gewicht (met standaard) | 5,8 kg |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85285210 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16.78 miljoen kleuren |
| Hardheid oppervlak | 7H |
| Touch-methode | stylus, finger, glove (latex) |
| AMD FreeSync | Nee |
| USB Touch port | Ja |
| Helderheid (typisch) | 350 cd/m² |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Duurzaamheidscertificaten | ErP |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 22 kWu |
| Certificaten van naleving | CB, CE, cULus, REACH, RoHS, WEEE |




























