iiyama TW3226AS-B3P kiosk touchscreen zwart 31.5″ Full HD WiFi 24/7
€ 680,00 incl. BTW
iiyama TW3226AS-B3P, Kiosk-ontwerp, 80 cm (31.5″), LED, 1920 x 1080 Pixels, Wifi, 24/7
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
iiyama TW3226AS-B3P. Productontwerp: Kiosk-ontwerp. Beeldschermdiagonaal: 80 cm (31.5″), Display technologie: LED, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Helderheid: 430 cd/m², HD type: Full HD, Touchscreen. Wifi. Bedrijfsuren (uren/dagen): 24/7. Inclusief besturingssysteem: Android. Kleur van het product: Zwart
Aanvullende informatie
| Pixel pitch | 0,3637 x 0,3637 mm |
|---|---|
| Typische contrastverhouding | 4000:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Processormodel | |
| Grootte beeld (horizontaal) | 69,8 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 39,3 cm |
| Gewicht | 7,7 kg |
| Certificering | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a, 802.11b |
| Stroomverbruik (typisch) | 36,34 W |
| Gebruikersknoppen | Power switch, volume/ button +, volume/ button – |
| Soort voeding | Extern |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 uur |
| Gewicht verpakking | 12,4 kg |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Processorfabrikant | |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Ethernet LAN | |
| Hoogte | 436 mm |
| Responstijd | |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Helderheid | 430 cd/m² |
| Resolutie | |
| Breedte | 735 mm |
| Diepte | 35 mm |
| USB-connectortype | USB Type-A, USB Type-C |
| Kleur van het product | |
| Audio-uitgang | Mini jack |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Bluetooth | |
| Processorfamilie | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| DVI-poort | |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Compatibele besturingssystemen | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Bedoeld voor | Universeel |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | |
| Wifi | Ja |
| Ondersteuning voor plaatsing | Binnen |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | |
| Diepte verpakking | 126 mm |
| Hoogte verpakking | 508 mm |
| Breedte verpakking | 833 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 735 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 80,1 cm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 436 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 35 mm |
| Touchscreen | |
| Productontwerp | Kiosk-ontwerp |
| HDMI versie | 1.4 |
| HDCP | Ja |
| Aantal processorkernen | |
| Aantal DisplayPorts | 0 |
| Operating systeem versie | 14 |
| Type processor | Ja |
| Touchscreen technologie | Projected capacitive-systeem |
| Montage gereedschap | Ja |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Interne opslagcapaciteit | |
| On-board graphics adapter model | Mali-G52 MC3 |
| Display technologie | |
| Google applicaties | Google Chrome, Gmail, Google Calendar |
| Processor architectuur | ARM Cortex-A53+Cortex-A72 |
| Display diepte | 35 mm |
| Display hoogte | 436 mm |
| Display gewicht | 7,7 kg |
| Multi-touch | Ja |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 10 |
| Intern geheugen | |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Aantal USB-aansluitingen | 3 |
| Soort paneel | |
| Schermbreedte | 735 mm |
| Actief weergavegebied (b x h) | 698,4 x 392,8 mm |
| VESA-montage | Ja |
| Gewicht (met standaard) | 7,7 kg |
| Model | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| USB-poort | Ja |
| Bedrijfsuren (uren/dagen) | 24/7 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Stroomadapter inbegrepen | Ja |
| Aantal HDMI-invoerpoorten | 1 |
| Duurzaamheidscertificaten | ErP |
| Randkleur | Black |
| Certificaten van naleving | CE, EAC, REACH, RoHS, UKCA, WEEE |




























