iiyama TF5039AS-B1AG monitor 49.5″ 4K UHD LED touchscreen zwart
€ 1.761,00 incl. BTW
iiyama TF5039AS-B1AG, 125,7 cm (49.5″), 3840 x 2160 Pixels, 4K Ultra HD, LED, 9,5 ms, Zwart
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
- TF5039AS-B1AG Technical Drawing (212,68 KB)
- EU Energy Label (71,18 KB)
- EU Product Fiche (94,39 KB)
- TF5039AS-B1AG Brochure
iiyama TF5039AS-B1AG. Beeldschermdiagonaal: 125,7 cm (49.5″), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: LED, Beeldoppervlakte: Mat, Responstijd: 9,5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
Aanvullende informatie
| Pixel pitch | 0,285 x 0,285 mm |
|---|---|
| Typische contrastverhouding | 5000:1 |
| Frequentiebereik horizontaal | 28 – 160 kHz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 109,6 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 61,6 cm |
| Gewicht | 28,6 kg |
| Certificering | TCO Certified, CB, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH |
| Stroomverbruik (typisch) | 137 W |
| Gebruikersknoppen | picture (brightness, contrast, sharpness, back level, tint, colour, noise reduction, gamma selection, low blue light, colour temp., colour control, overscan, picture reset), screen (zoom mode, custom zoom, screen reset), audio (balance, treble, bass, volume, audio out (line out), max. volume, min. volume, mute, audio reset, audio out sync, speaker setting), configuration 1 (Android launcher, switch on state, Touch lock, Touch mode, mouse mode, panel saving, RS232 routing, boot on source, WOL, conf.1 reset, factory reset), configuration 2 (OSD timeout, OSD H position, OSD V position, system rotation, info OSD, logo and animation, logo setting, animation setting, monitor ID, monitor info, HDMI version, conf. 2 reset), advanced options (kiosk mode, side bar, no signal image, motorized stand, IR control, power LED light, fan, off timer, schedule, HDMI with one wire, HDMI with one wire off, failover, language, OSD transparency, power saving, advanced options reset) |
| Soort voeding | Intern |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 uur |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Gewicht verpakking | 35,9 kg |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Ethernet LAN | |
| Hoogte | 670 mm |
| Responstijd | |
| Helderheid | 435 cd/m² |
| Resolutie | |
| Breedte | 1149,4 mm |
| Diepte | 64 mm |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| USB-connectortype | USB Type-A, USB Type-B |
| Kleur van het product | |
| Meegeleverde kabels | AC, USB, HDMI |
| Gemiddeld vermogen | 20 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,4 W |
| Bedieningspaneel | Power |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | |
| DVI-poort | |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Compatibele besturingssystemen | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | |
| Ondersteuning voor plaatsing | Binnen |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Diepte verpakking | 174 mm |
| Hoogte verpakking | 798 mm |
| Breedte verpakking | 1297 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Paneelmontage-interface | 400 x 400 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 1149,4 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 125,7 cm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 670 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 64 mm |
| On Screen Display (OSD)-talen | Tsjechisch, Deens, Duits, Engels, Spaans, Fins, Frans, Italiaans, Noors, Nederlands, Pools, Russisch, Zweeds |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Touchscreen | |
| HDMI versie | 2.0 |
| HDCP | Ja |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| LED backlight | Ja |
| Maximale refresh snelheid | |
| Aantal On Screen Display-talen | 13 |
| Operating systeem versie | 11 |
| Type processor | Ja |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP65 |
| Touchscreen technologie | Projected capacitive-systeem |
| Bezel breedte (zijkant) | 2,4 cm |
| Bezel breedte (bovenkant) | 2,4 cm |
| Bezel breedte (onderkant) | 2,4 cm |
| Glas dikheid | 3 mm |
| USB kabel lengte | 1,8 m |
| Lengte stroomkabel | 1,8 m |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Display technologie | |
| HDCP versie | 2.2 |
| Processor architectuur | ARM Cortex-A73 |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Antireflectiescherm | |
| Multi-touch | Ja |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 40 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Aantal USB-aansluitingen | 2 |
| RS-232C | Ja |
| Soort paneel | |
| Actief weergavegebied (b x h) | 1095,8 x 616,4 mm |
| VESA-montage | Ja |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Gewicht (met standaard) | 28,6 kg |
| Verpakkingsvolume | 35900 cm³ |
| Batterijen voor afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Bedrijfsuren (uren/dagen) | 24/7 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Hardheid oppervlak | 7H |
| Touch-methode | stylus, finger, glove (latex) |
| Waasniveau | 25 procent |
| HDMI-kabellengte | 1,8 m |
| USB Touch port | Ja |
| Palm negeren | Ja |
| Helderheid (typisch) | 500 cd/m² |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Duurzaamheidscertificaten | ErP |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 68 kWu |
| Positienauwkeurigheid | 2,5 mm |
| Certificaten van naleving | CB, CE, cTUVus, EAC, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, WEEE |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
































