iiyama TE7512MIS-B4AG Kioskdisplay 75″ 4K Touchscreen Wifi
Oorspronkelijke prijs was: € 1.470,00.€ 1.422,00Huidige prijs is: € 1.422,00. incl. BTW
iiyama TE7512MIS-B4AG, Kiosk-ontwerp, 190,5 cm (75″), LCD, 3840 x 2160 Pixels, Wifi, 24/7
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
- TE7512MIS-B4AG Technical Drawing (2,59 MB)
- EU Energy Label (72,54 KB)
- EU Product Fiche (94,68 KB)
- TE7512MIS-B4AG Brochure
iiyama TE7512MIS-B4AG. Productontwerp: Kiosk-ontwerp. Beeldschermdiagonaal: 190,5 cm (75″), Display technologie: LCD, Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Helderheid: 400 cd/m², HD type: 4K Ultra HD, Touchscreen. Wifi. Bedrijfsuren (uren/dagen): 24/7. Inclusief besturingssysteem: Android. Kleur van het product: Zwart
Aanvullende informatie
| Pixel pitch | 0,43 x 0,43 mm |
|---|---|
| Typische contrastverhouding | 5000:1 |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 – 135 kHz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Gewicht | 39 kg |
| Certificering | CB, CE, TÜV-Bauart, EAC, ErP, WEEE, REACH |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a, 802.11b |
| Stroomverbruik (typisch) | 174 W |
| Gebruikersknoppen | general settings (input, volume, backlight), audio settings (volume, bass, treble, balance, sound mode, mute), screen settings (aspect ratio, pixel shift), display settings (brightness, contrast, hue, sharpness, display mode, colour temp.), adjust settings (H-position, V-position, clock, phase, auto), settings (wireless & networks, personal, input & output, application, system) |
| Soort voeding | Intern |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 uur |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Gewicht verpakking | 51,5 kg |
| Plug and play | Ja |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Processorfabrikant | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Ethernet LAN | |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Hoogte | 1020 mm |
| Responstijd | |
| Resolutie | |
| Breedte | 1709 mm |
| Diepte | 98 mm |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| USB-connectortype | USB Type-A, USB Type-C |
| Kleur van het product | |
| Audio-uitgang | 3.5mm |
| Meegeleverde kabels | AC, USB, HDMI |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 32 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,4 W |
| Bluetooth | |
| Processorfamilie | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Compatibele besturingssystemen | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Bedoeld voor | Universeel |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | |
| Wifi | Ja |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Ondersteuning voor plaatsing | Binnen |
| PC audio ingang | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | |
| Diepte verpakking | 225 mm |
| Hoogte verpakking | 1148 mm |
| Breedte verpakking | 1863 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Paneelmontage-interface | 800 x 400 mm |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 189,3 cm |
| On Screen Display (OSD)-talen | Tsjechisch, Deens, Duits, Engels, Spaans, Fins, Frans, Italiaans, Noors, Nederlands, Pools, Russisch, Zweeds |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Touchscreen | |
| Productontwerp | Kiosk-ontwerp |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| HDMI versie | 2.0 |
| HDCP | Ja |
| Contrast ratio (dynamisch) | 8000:1 |
| Montagewijze | Muur |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| LED backlight | Ja |
| Backlight type | Direct LED |
| Aantal On Screen Display-talen | 14 |
| Operating systeem versie | 14 |
| Type processor | Ja |
| Touchscreen technologie | PureTouch-IR |
| Bezel breedte (zijkant) | 1,65 cm |
| Bezel breedte (bovenkant) | 1,65 cm |
| Bezel breedte (onderkant) | 4,5 cm |
| Styluspen | Ja |
| Glas dikheid | 3 mm |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Remote (IR) ingang | 1 |
| Interne opslagcapaciteit | |
| VGA (D-Sub) invoer ports | 1 |
| On-board graphics adapter model | ARM Mali-G52 |
| LED backlight-type | Direct-LED |
| Display technologie | |
| HDCP versie | 2.2 |
| Processor architectuur | ARM Cortex-A53+Cortex-A72 |
| Antireflectiescherm | |
| Display diepte | 98 mm |
| Display hoogte | 1020 mm |
| Display gewicht | 39 kg |
| Multi-touch | Ja |
| DisplayPorts in | 1 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 40 |
| Intern geheugen | |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Media afspelen | Y |
| Aantal USB-aansluitingen | 5 |
| RS-232C | Ja |
| Soort paneel | |
| Schermbreedte | 1709 mm |
| Actief weergavegebied (b x h) | 1650 x 928 mm |
| VESA-montage | Ja |
| Audio in (mini-jack) | Ja |
| Model | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 2 |
| OPS-slot | 1 |
| USB-poort | Ja |
| Bedrijfsuren (uren/dagen) | 24/7 |
| Computersysteem | Ja |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Hardheid oppervlak | 7H |
| Aantal styluspennen | 4 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| OPS-modulesleuf | Ja |
| Aantal HDMI-invoerpoorten | 1 |
| Aantal HDMI-uitvoerpoorten | 1 |
| USB Power Delivery tot max. | 65 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Duurzaamheidscertificaten | ErP |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 174 kWu |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Randkleur | Black |
| Certificaten van naleving | CB, CE, EAC, REACH, RoHS, TÜV mark, WEEE |


























