iiyama ProLite XB3288UHSU-B5 monitor 32″ 4K UHD zwart
Oorspronkelijke prijs was: € 517,00.€ 460,00Huidige prijs is: € 460,00. incl. BTW
iiyama ProLite XB3288UHSU-B5 monitor 32 inch 4K UHD. Resolutie 3840×2160. IPS-paneel. HDMI en DisplayPort aansluitingen.
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
De iiyama monitor XB3288UHSU is een 32 inch 4K UHD monitor van het merk iiyama, model ProLite XB3288UHSU-B5. Deze monitor biedt een indrukwekkende resolutie van 3840×2160 pixels, wat zorgt voor een groot en scherp kijkveld. Dankzij de 4K resolutie biedt de iiyama monitor XB3288UHSU vier keer meer informatie en werkruimte dan een standaard Full HD scherm. Dit maakt het scherm geschikt voor uiteenlopende toepassingen waarbij een groot zichtbaar gebied essentieel is, zoals desktop publishing, CAD/CAM tekeningen, data-visualisatie, fotografie en webdesign. Het VA-paneel van deze monitor levert hoge kleurprestaties, een hoog contrast en brede kijkhoeken, waardoor beelden helder en natuurgetrouw worden weergegeven.
De iiyama monitor XB3288UHSU is uitgerust met diverse aansluitmogelijkheden, waaronder HDMI, DisplayPort, twee USB 3.0 poorten, geïntegreerde luidsprekers (2 x 3W) en een hoofdtelefoonaansluiting. Hierdoor is de monitor eenvoudig te verbinden met verschillende apparaten en mediaplatformen. De helderheid van 300 cd/m² en een reactietijd van 3 ms zorgen voor vloeiende en scherpe beelden, wat bijdraagt aan een prettige kijkervaring, ook bij snel bewegende beelden. Daarnaast ondersteunt deze monitor FreeSync technologie, wat zorgt voor een soepele weergave zonder haperingen.
Voor optimaal gebruikerscomfort beschikt de iiyama monitor XB3288UHSU over een in hoogte verstelbare voet met een bereik van 15 cm. De voet is tevens voorzien van een pivot functie, waarmee het scherm eenvoudig kan worden gedraaid voor zowel horizontaal als verticaal gebruik. Dit maakt het mogelijk om de monitor aan te passen aan de persoonlijke voorkeur en werkhouding van de gebruiker. De afmetingen van de monitor zijn 730 x 455.5 (605.5) x 239.5 mm, uitgevoerd in een moderne zwarte kleur.
iiyama monitor XB3288UHSU specificaties
- Schermgrootte: 32 inch
- Paneeltype: VA
- Resolutie: 3840×2160 (UHD)
- Helderheid: 300 cd/m²
- Responstijd: 3 ms
- FreeSync ondersteuning
- Ingebouwde luidsprekers: 2 x 3W
- Aansluitingen: DisplayPort, 2x HDMI, 2x USB 3.0, hoofdtelefoonaansluiting
- Afmetingen: 730 x 455.5 (605.5) x 239.5 mm
- Kleur: zwart
- In hoogte verstelbare voet (15 cm) met pivot functie
Downloads
Aanvullende informatie
| Pixel pitch | 0,181 x 0,181 mm |
|---|---|
| Typische contrastverhouding | 3000:1 |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 – 135 kHz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Resolutie | |
| Beeldscherm | LED |
| Grootte beeld (horizontaal) | 69,8 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 39,3 cm |
| Gewicht | 8,8 kg |
| Stroomverbruik (typisch) | 44 W |
| Gebruikersknoppen | picture (brightness, contrast, black tuner, sharpness, OD, ACR, Eco, X-Res Technology), colour (warm, normal, cool, user colour, i-Style colour, blue light reducer), input select, audio (volume, mute), PiP/PbP (mode, sub win input, PiP size, PiP position, swap, audio input), language , OSD settings ( OSD H. position, OSD V. position, OSD background, OSD time out, information), setup menu (video mode adjust, HDMI RGB range, HDR, FreeSync, USB BC, opening logo, LED, memory recall) |
| Soort voeding | Intern |
| Gewicht verpakking | 11 kg |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Hoogte | 455,5 mm |
| Responstijd | |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Breedte | 730 mm |
| Diepte | 239,5 mm |
| Kleur van het product | |
| Meegeleverde kabels | AC, USB, HDMI, DisplayPort |
| Gemiddeld vermogen | 6 W |
| In hoogte verstelbaar | |
| Horizontaal draaibaar | -45 – 45° |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,4 W |
| Bereik kantelhoek | -35 – 23° |
| Bedieningspaneel | Joystick: Power/Menu, Up/Input select, Down, Left/Eco Mode, Right/Volume |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Picture-in-Picture | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Diepte verpakking | 176 mm |
| Hoogte verpakking | 510 mm |
| Breedte verpakking | 810 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Vermogen | 44 W |
| Breedte apparaat (met standaard) | 730 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 80 cm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 605,5 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 239,5 mm |
| On Screen Display (OSD)-talen | Tsjechisch, Duits, Engels, Frans, Italiaans, Japans, Nederlands, Pools, Russisch |
| Nettogewicht | 8,8 kg |
| HDMI versie | 2.0 |
| HDMI | |
| HDCP | Ja |
| Contrast ratio (dynamisch) | 80000000:1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Draaibaar | Ja |
| Maximale refresh snelheid | |
| Ingebouwde camera | Nee |
| kantel aanpassingen | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Display technologie | |
| Pakketgewicht | 11000 kg |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Verpakkingsinhoud | quick start guide, safety guide |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Gewicht (zonder voet) | 6,1 kg |
| Hoogte (zonder voet ) | 455,5 mm |
| Type product | Pc-monitor |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Soort paneel | |
| VESA-montage | Ja |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| DDC/CI | Ja |
| Gewicht (met standaard) | 8,8 kg |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 95 procent |
| AMD FreeSync | Ja |
| NTSC-dekking (normaal) | 95 procent |
| HDR-ondersteuning | |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ErP |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 33 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 45 kWu |
| Certificaten van naleving | CE, EAC, PSE, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, VCCI, WEEE |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Aantal downstreampoorten | 2 |


























