Lenovo IdeaPad 1 15IJL7 Laptop 15.6″ F-HD 8GB 256GB SSD
€ 1.049,29 incl. BTW
De Lenovo IdeaPad 1 15IJL7 is een 15.6″ laptop. Voorzien van F-HD scherm, 8GB RAM en 256GB SSD. Geschikt voor dagelijks gebruik en multitasking.
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
De Lenovo IdeaPad 1 15IJL7 is een betrouwbare laptop die perfect is voor dagelijks gebruik. Met een krachtige Intel® Celeron® N4500 processor met een kloksnelheid van 1,1 GHz, biedt deze laptop de prestaties die je nodig hebt voor al je taken. De Lenovo IdeaPad is uitgerust met een 15,6 inch Full HD-scherm, dat een resolutie van 1920 x 1080 pixels biedt, waardoor je kunt genieten van scherpe en heldere beelden.
Lenovo IdeaPad specificaties
- Type product: Laptop
- Vormfactor: Clamshell
- Processorfamilie: Intel® Celeron® N
- Processormodel: N4500
- Frequentie van processor: 1,1 GHz
- Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6″)
- HD type: Full HD
- Resolutie: 1920 x 1080 Pixels
- Intern geheugen: 8 GB
- Intern geheugentype: DDR4-SDRAM
- Totale opslagcapaciteit: 512 GB
- Opslagmedia: SSD
- On-board graphics adapter model: Intel® UHD Graphics
- Kleur van het product: Grijs
- Gewicht: 1,55 kg
Met 8 GB intern geheugen en een totale opslagcapaciteit van 512 GB SSD, biedt de Lenovo IdeaPad voldoende ruimte en snelheid voor al je bestanden en applicaties. De SSD zorgt voor snelle opstarttijden en een vlotte werking van het besturingssysteem. Dit maakt de Lenovo IdeaPad 1 15IJL7 een uitstekende keuze voor studenten, professionals en iedereen die op zoek is naar een betrouwbare laptop voor dagelijks gebruik.
Het gewicht van slechts 1,55 kg maakt de Lenovo IdeaPad gemakkelijk mee te nemen, of je nu naar school, werk of onderweg bent. Het slanke en stijlvolle ontwerp in grijs zorgt ervoor dat deze laptop er niet alleen goed uitziet, maar ook functioneel is.
Of je nu documenten wilt bewerken, online wilt surfen of video’s wilt bekijken, de Lenovo IdeaPad 1 15IJL7 biedt de veelzijdigheid en prestaties die je nodig hebt. Met zijn Full HD-scherm en krachtige specificaties is deze laptop een waardevolle aanvulling op je digitale leven.
Downloads
- …
Aanvullende informatie
| Typische contrastverhouding | 400:1 |
|---|---|
| Processormodel | |
| Gewicht | 1,55 kg |
| Meegeleverde software | Microsoft 365 Personal |
| Intern geheugentype | |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Chipset moederbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Audiosysteem | Dolby Audio |
| Geheugenslots | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 – 95 procent |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Vormfactor | |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter, vermogen | 45 W |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Processorfabrikant | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Soort optische drive | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Ethernet LAN | |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Helderheid | 220 cd/m² |
| Maximum intern geheugen | |
| Hoogte | 17,9 mm |
| Soort antenne | 2×2 |
| Resolutie | |
| Breedte | 360,2 mm |
| Diepte | 236 mm |
| Vermogen luidsprekers | 1,5 W |
| Kleur van het product | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Continue video-afspeeltijd | 11 uur |
| Bluetooth | |
| Processorfamilie | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Kloksnelheid geheugen | |
| Inclusief besturingssysteem | |
| Totale opslagcapaciteit | |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Vingerafdruklezer | |
| Touchscreen | |
| Snel opladen | Ja |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Polycarbonaat (PC) |
| HDMI versie | 1.4b |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | |
| Aantal processorkernen | |
| Password bescherming | HDD, Inschakelen, Supervisor |
| LED backlight | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Processor aantal threads | 2 |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Maximale turbofrequentie van processor | 2,8 GHz |
| Batterijcapaciteit | 42 Wh |
| Taal toetsenbord | Sloveens |
| On-board graphics adapter model | Intel® UHD Graphics |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | |
| Processor cache | 4 MB |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Antireflectiescherm | |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Nee |
| Frequentie van processor | |
| Intern geheugen | |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Opslagmedia | |
| Camera voorzijde | |
| Type product | Laptop |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Soort paneel | |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Kleurnaam | Cloud Grey |
| Processor cache type | Smart Cache |
| SSD-vormfactor | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | |
| Aparte grafische adapter | |
| NVMe | Ja |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel® UHD Graphics |
| USB Power Delivery (USB PD) | Nee |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, ErP |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| M.2 SSD-grootte | 2242 (22 x 42 mm) |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
Only logged in customers who have purchased this product may write a review.





































Reviews
There are no reviews yet.