Lenovo IdeaPad 3 15ALC6 AMD Ryzen™ 5 5500U Laptop 39,6 cm (15.6″) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home Engels Grijs
Oorspronkelijke prijs was: € 1.612,68.€ 720,00Huidige prijs is: € 720,00. incl. BTW
Lenovo IdeaPad 3 15ALC6, AMD Ryzen™ 5, 2,1 GHz, 39,6 cm (15.6″), 1920 x 1080 Pixels, 8 GB, 256 GB
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
Lenovo IdeaPad 3 15ALC6. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: AMD Ryzen™ 5, Processormodel: 5500U, Frequentie van processor: 2,1 GHz. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6″), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 256 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: AMD Radeon Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Home. Kleur van het product: Grijs
Aanvullende informatie
| Processormodel | |
|---|---|
| Gewicht | 1,65 kg |
| Certificering | ENERGY STAR® 8.0 |
| Intern geheugentype | |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Chipset moederbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Audiosysteem | Dolby Audio |
| Geheugenslots | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 – 95 procent |
| Compatibele geheugenkaarten | MMC, SD, SDHC, SDXC |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Vormfactor | |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Processorfabrikant | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Soort optische drive | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Ethernet LAN | |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Hoogte | 19,9 mm |
| Soort antenne | 2×2 |
| Resolutie | |
| Breedte | 359,2 mm |
| Diepte | 236,5 mm |
| Vermogen luidsprekers | 1,5 W |
| Levensduur accu/batterij | 7,5 uur |
| Kleur van het product | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Bluetooth | |
| Processorfamilie | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Kloksnelheid geheugen | |
| Inclusief besturingssysteem | |
| Totale opslagcapaciteit | |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Vingerafdruklezer | |
| Touchscreen | |
| Snel opladen | Ja |
| HDMI versie | 1.4b |
| SSD interfaces | NVMe, PCI Express 3.0 |
| SSD capaciteit | |
| Aantal processorkernen | |
| Password bescherming | HDD, Inschakelen, Supervisor |
| LED backlight | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Geheugen form factor | On-board + SO-DIMM |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4 GHz |
| Batterijcapaciteit | 38 Wh |
| Taal toetsenbord | Engels |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon Graphics |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Nee |
| Frequentie van processor | |
| Intern geheugen | |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Opslagmedia | |
| Camera voorzijde | |
| Type product | Laptop |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Soort paneel | |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Taal besturingssysteem | Duits, Nederlands, Engels, Frans |
| Kleurnaam | Arctic Grey |
| Processor cache type | L2 & L3 |
| SSD-vormfactor | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | |
| Audiochip | Realtek ALC3287 |
| Aparte grafische adapter | |
| NVMe | Ja |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Totale capaciteit SSD's | 256 GB |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 5000 Series |








