Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL 16″ Intel Core 5 16GB 512GB SSD
Oorspronkelijke prijs was: € 918,00.€ 906,00Huidige prijs is: € 906,00. incl. BTW
Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL is een 16″ laptop met een Intel Core i5-processor. Voorzien van 16GB RAM en 512GB SSD. Geschikt voor dagelijks gebruik en multitasking.
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
De Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL is een krachtige laptop die is ontworpen om verwachtingen te overtreffen. Met de Intel® Core™ i5-processor biedt deze 16″ laptop uitstekende prestaties en gemoedsrust voor zowel werknemers die op afstand werken als voor power users en MKB’ers. De combinatie van adaptieve prestaties en snelle verwerkingssnelheid maakt deze laptop een ideale keuze voor diverse toepassingen.
Lenovo ThinkBook specificaties
- Processor: Intel Core 5 210H, 8C (4P + 4E)/12T, P-core 2.2/4.8GHz, E-core 1.6/3.6GHz, 12MB
- Geheugen: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
- Opslag: 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe
- Scherm: 16″ WUXGA (1920×1200) IPS, 300nits, 45% NTSC, 60Hz
- Grafische kaart: Intel Graphics
- Connectiviteit: Wi-Fi 6E 802.11ax 2×2 + BT5.3
- Camera: FHD 1080p met Privacy Shutter
- Besturingssysteem: Windows 11 Pro
De Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL is uitgerust met intelligente AI-functies die zorgen voor naadloze connectiviteit en virtuele interacties. Dit maakt het een uitstekende keuze voor professionals die afhankelijk zijn van betrouwbare technologie om hun werk efficiënt uit te voeren. De schaalbare opslag en beveiliging op ondernemingsniveau dragen bij aan de algehele gebruikservaring en zorgen ervoor dat gevoelige gegevens veilig zijn.
Met een langere levensduur van de batterij is de Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL perfect voor gebruik onderweg. Of je nu in een café werkt of thuis aan een project zit, deze laptop biedt de prestaties en betrouwbaarheid die je nodig hebt. De combinatie van krachtige hardware en gebruiksvriendelijke functies maakt deze laptop een waardevolle aanvulling voor elke professional.
Downloads
- …
Aanvullende informatie
| Processormodel | |
|---|---|
| Gewicht | 1,7 kg |
| Certificering | ENERGY STAR,TCO,EPEAT Gold,RoHS |
| Intern geheugentype | |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Chipset moederbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Geheugenslots | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 – 95 procent |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Vormfactor | |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Processorfabrikant | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Soort optische drive | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Ethernet LAN | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Maximum intern geheugen | |
| Hoogte | 17,5 mm |
| Soort antenne | 2×2 |
| Resolutie | |
| Breedte | 356 mm |
| Diepte | 253,5 mm |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Kleur van het product | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Bluetooth | |
| Processorfamilie | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | |
| Kloksnelheid geheugen | |
| Inclusief besturingssysteem | |
| Totale opslagcapaciteit | |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Vingerafdruklezer | |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | |
| Touchscreen | |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Aluminium, Polycarbonaat (PC) |
| HDMI versie | 2.1 |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | |
| Trial-software | Office |
| Aantal processorkernen | |
| LED backlight | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Processor aantal threads | 12 |
| Maximale refresh snelheid | |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,8 GHz |
| Batterijcapaciteit | 45 Wh |
| Taal toetsenbord | Engels |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | |
| Processor cache | 12 MB |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Antireflectiescherm | |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Nee |
| Geheugenlayout | |
| Intern geheugen | |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| HD type | |
| Opslagmedia | |
| Camera voorzijde | |
| Type product | Laptop |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Soort paneel | |
| Taal besturingssysteem | Engels, Frans, Duits, Nederlands, Italiaans |
| Kleurnaam | Arctic Grey |
| Processor cache type | Smart Cache |
| SSD-vormfactor | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | |
| Audiochip | Realtek ALC3287 |
| Aparte grafische adapter | |
| NVMe | Ja |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Prestatiekernen | 4 |
| Processor basisvermogen | 45 W |
| Maximaal turbovermogen | 115 W |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 1,6 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,2 GHz |
| Processorgeneratie | Intel Core (Series 2) |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,6 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 2,2 GHz |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |




































