Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 AMD laptop 16″ Ryzen 5 16GB 512GB SSD
Oorspronkelijke prijs was: € 1.051,00.€ 1.039,00Huidige prijs is: € 1.039,00. incl. BTW
Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 AMD laptop. Uitgerust met een 16″ scherm, Ryzen 5 processor en 16GB RAM. Snel en betrouwbaar met een 512GB SSD voor voldoende opslag. Perfect voor dagelijks gebruik.
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
De Lenovo ThinkPad E16 is een gestroomlijnde, duurzame en AI-verbeterde laptop, speciaal ontworpen voor de moderne professional. Deze 16″ compacte zakelijke laptop is uitgerust met krachtige functies en biedt een langere batterijduur, waardoor hij ideaal is voor zowel kantoor- als thuisgebruik. Met de AI-gedreven smart performance, aangedreven door de AMD Ryzen™ 200 serie processors, levert de Lenovo ThinkPad E16 uitstekende prestaties voor al uw dagelijkse taken.
Lenovo ThinkPad E16 specificaties
- Processor: AMD Ryzen 5 220 (6C/12T, 3.2/4.9GHz, 6MB L2/16MB L3)
- Geheugen: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
- Opslag: 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0
- Scherm: 16″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits 45% NTSC
- Grafische kaart: AMD Radeon 740M Graphics
- Connectiviteit: Wi-Fi 6E 802.11ax 2×2 + BT5.3
- Camera: FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter
- Besturingssysteem: Windows 11 Pro
Met de hybride camera en slimme ruisonderdrukking kunt u ononderbroken samenwerken, ongeacht waar u zich bevindt. De Lenovo ThinkPad E16 is ontworpen om aan de eisen van de moderne professional te voldoen, met een focus op gebruiksgemak en efficiëntie. De combinatie van krachtige hardware en slimme software maakt deze laptop een betrouwbare keuze voor iedereen die op zoek is naar een hoogwaardige zakelijke laptop.
Of u nu documenten bewerkt, videoconferenties houdt of complexe taken uitvoert, de Lenovo ThinkPad E16 biedt de prestaties en functionaliteit die u nodig heeft. Dankzij de lange batterijduur kunt u de hele dag door werken zonder u zorgen te maken over opladen. Dit maakt de Lenovo ThinkPad E16 een uitstekende keuze voor professionals die veel onderweg zijn.
Downloads
- …
Aanvullende informatie
| Processormodel | |
|---|---|
| Gewicht | 1,71 kg |
| Certificering | ENERGY STAR,TCO,EPEAT Gold,RoHS |
| Intern geheugentype | |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Chipset moederbord | |
| Aanwijsapparaat | ThinkPad UltraNav |
| Geheugenslots | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 – 95 procent |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Vormfactor | |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Processorfabrikant | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Soort optische drive | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Ethernet LAN | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Maximum intern geheugen | |
| Soort antenne | 2×2 |
| Geïnstalleerde processorcache | 6 MB |
| Resolutie | |
| Breedte | 356 mm |
| Diepte | 249 mm |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Kleur van het product | |
| L3 cache | 16 MB |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Bluetooth | |
| Processorfamilie | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | |
| Kloksnelheid geheugen | |
| Inclusief besturingssysteem | |
| Totale opslagcapaciteit | |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Vingerafdruklezer | |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | |
| Touchscreen | |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| HDMI versie | 2.1 |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | |
| Hoogte (voorzijde) | 1,01 cm |
| Hoogte (achterzijde) | 1,71 cm |
| Aantal processorkernen | |
| LED backlight | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Processor aantal threads | 12 |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,9 GHz |
| Batterijcapaciteit | 64 Wh |
| Taal toetsenbord | Engels |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon 740M |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Antireflectiescherm | |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Frequentie van processor | |
| Geheugenlayout | |
| Intern geheugen | |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| HD type | |
| Opslagmedia | |
| Camera voorzijde | |
| Type product | Laptop |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Soort paneel | |
| Taal besturingssysteem | Engels, Frans, Duits, Nederlands, Italiaans |
| Processor cache type | L2 & L3 |
| SSD-vormfactor | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 1 |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | |
| Smart card-lezer | Nee |
| Aparte grafische adapter | |
| NVMe | Ja |
| Familie ingebouwde grafische adapter | AMD Radeon |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Infrarood (IR) camera | |
| Windows Hello | Ja |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | 1 |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 200 Series |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Nee |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |




































