Lenovo V14 G4 AMN Ryzen 5 7520U Laptop Zwart 16GB 512GB SSD
€ 646,00 incl. BTW
De Lenovo V14 G4 AMN Ryzen 5 7520U is een krachtige laptop. Uitgerust met 16GB RAM voor soepele multitasking, een snelle 512GB SSD en een duurzame zwarte behuizing.
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
De Lenovo V14 G4 AMN Ryzen 5 7520U Laptop is een krachtige en veelzijdige laptop, ontworpen om uw productiviteit te verbeteren, waar u ook bent. Deze laptop is uitgerust met een AMD Ryzen 5 7520U processor en een AMD Radeon 610M grafische kaart, waardoor hij ideaal is voor multitasking en grafisch intensieve taken.
Lenovo V14 Laptop specificaties
De Lenovo V14 laptop heeft een 14″ Full HD-scherm (1920 x 1080) met weinig blauw licht om vermoeide ogen tegen te gaan. Het scherm beslaat maar liefst 88% van de behuizing, wat zorgt voor een meeslepende kijkervaring. De laptop heeft 16GB LPDDR5-5500 geheugen en een 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe opslag, waardoor hij snel opstart en bestanden snel laadt.
De Lenovo V14 laptop is uitgerust met Wi-Fi 6 802.11ax 2×2 en Bluetooth 5.3, waardoor u altijd verbonden blijft, waar u ook bent. De laptop heeft ook een HD 720p webcam met een privacyklepje, zodat u uw privacy kunt beschermen wanneer u de webcam niet gebruikt.
De Lenovo V14 laptop draait op Windows 11 Pro, een besturingssysteem dat ontworpen is voor professionals. Het biedt geavanceerde beveiligingsfuncties om uw belangrijke gegevens te beschermen, en een servicesneltoets voor snelle systeeminfo.
De Lenovo V14 laptop is niet alleen krachtig, maar ook draagbaar. Hij is ideaal voor professionals die vaak onderweg zijn en een betrouwbare laptop nodig hebben die hun productiviteit kan verbeteren.
Met de Lenovo V14 laptop kunt u efficiënt werken, waar u ook bent. Of u nu presentaties maakt, video’s bewerkt of meerdere applicaties tegelijkertijd gebruikt, deze laptop kan het allemaal aan. En met zijn stijlvolle zwarte ontwerp ziet hij er ook nog eens geweldig uit.
De Lenovo V14 laptop is een uitstekende keuze voor professionals die op zoek zijn naar een krachtige, draagbare en betrouwbare laptop. Met zijn krachtige specificaties en geavanceerde functies is hij ontworpen om uw productiviteit te verbeteren, waar u ook bent.
Aanvullende informatie
| Processormodel | |
|---|---|
| Gewicht | 1,37 kg |
| Certificering | ENERGY STAR,EPEAT Silver,RoHS |
| Intern geheugentype | |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Chipset moederbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 – 95 procent |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Vormfactor | |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Processorfabrikant | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Soort optische drive | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Ethernet LAN | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Maximum intern geheugen | |
| Hoogte | 19,9 mm |
| Soort antenne | 2×2 |
| Resolutie | |
| Breedte | 324,2 mm |
| Diepte | 215,2 mm |
| Vermogen luidsprekers | 1,5 W |
| Kleur van het product | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Bluetooth | |
| Processorfamilie | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | |
| Kloksnelheid geheugen | |
| Inclusief besturingssysteem | |
| Totale opslagcapaciteit | |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Vingerafdruklezer | |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | |
| Touchscreen | |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Polycarbonaat (PC) |
| HDMI versie | 1.4b |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | |
| Trial-software | Office |
| Aantal processorkernen | |
| LED backlight | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Processor aantal threads | 8 |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Geheugen form factor | On-board |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,3 GHz |
| Batterijcapaciteit | 38 Wh |
| Taal toetsenbord | Engels |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon 610M |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | |
| Processor cache | 4 MB |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Antireflectiescherm | |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Nee |
| Frequentie van processor | |
| Intern geheugen | |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Opslagmedia | |
| Camera voorzijde | |
| Type product | Laptop |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Soort paneel | |
| Kleurnaam | Business Black |
| Processor cache type | L3 |
| SSD-vormfactor | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | |
| Audiochip | Realtek ALC3287 |
| Aparte grafische adapter | |
| NVMe | Ja |
| Familie ingebouwde grafische adapter | AMD Radeon |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 7000 Series |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Nee |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Besturingssysteem |














