Lenovo V15 G3 i5-1235U Laptop 15.6″ Full HD 8GB RAM 512GB SSD
Oorspronkelijke prijs was: € 845,87.€ 572,00Huidige prijs is: € 572,00. incl. BTW
De Lenovo V15 G3 i5-1235U is een 15.6″ Full HD laptop. Voorzien van 8GB RAM en een 512GB SSD. Ideaal voor dagelijks gebruik en multitasking.
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
De Lenovo V15 G3 i5-1235U Laptop is een krachtige en betrouwbare laptop die perfect is voor zowel professioneel als persoonlijk gebruik. Met zijn Intel® Core™ i5-1235U processor biedt deze laptop uitstekende prestaties voor al uw dagelijkse taken. De Lenovo V15 is uitgerust met een 15,6 inch Full HD scherm, wat zorgt voor een heldere en scherpe weergave van uw beelden en teksten. Dit model is ideaal voor gebruikers die op zoek zijn naar een combinatie van functionaliteit en stijl.
Lenovo V15 specificaties
- Type product: Laptop
- Vormfactor: Clamshell
- Processorfamilie: Intel® Core™ i5
- Processormodel: i5-1235U
- Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6″)
- HD type: Full HD
- Resolutie: 1920 x 1080 Pixels
- Intern geheugen: 8 GB
- Intern geheugentype: DDR4-SDRAM
- Totale opslagcapaciteit: 512 GB
- Opslagmedia: SSD
- On-board graphics adapter model: Intel Iris Xe Graphics
- Kleur van het product: Zwart
- Gewicht: 1,7 kg
Met 8 GB DDR4-SDRAM intern geheugen en een snelle 512 GB SSD biedt de Lenovo V15 voldoende opslagcapaciteit en snelheid voor al uw applicaties en bestanden. De Intel Iris Xe Graphics zorgt ervoor dat grafische taken soepel verlopen, of u nu aan documenten werkt, video’s bekijkt of lichte games speelt. Het slanke en lichte ontwerp van de laptop, met een gewicht van slechts 1,7 kg, maakt het eenvoudig om de Lenovo V15 mee te nemen, waar u ook naartoe gaat.
De Lenovo V15 G3 is niet alleen functioneel, maar ook stijlvol met zijn zwarte afwerking. Dit maakt het een uitstekende keuze voor zowel studenten als professionals die een betrouwbare laptop nodig hebben voor hun dagelijkse werkzaamheden. Of u nu thuis werkt, op school studeert of onderweg bent, de Lenovo V15 biedt de prestaties en functionaliteit die u nodig heeft.
Downloads
- …
Aanvullende informatie
| Typische contrastverhouding | 500:1 |
|---|---|
| Processormodel | |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Certificering | EPEAT Silver |
| Intern geheugentype | |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Chipset moederbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Audiosysteem | Dolby Audio |
| Geheugenslots | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 – 95 procent |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Vormfactor | |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Processorfabrikant | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Soort optische drive | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Ethernet LAN | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Maximum intern geheugen | |
| Hoogte | 19,9 mm |
| Soort antenne | 2×2 |
| Resolutie | |
| Breedte | 359 mm |
| Diepte | 236 mm |
| Vermogen luidsprekers | 1,5 W |
| Levensduur accu/batterij | 5,3 uur |
| Kleur van het product | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Continue video-afspeeltijd | 6,85 uur |
| Bluetooth | |
| Processorfamilie | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | |
| Kloksnelheid geheugen | |
| Inclusief besturingssysteem | |
| Totale opslagcapaciteit | |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Vingerafdruklezer | |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | |
| Touchscreen | |
| Snel opladen | Ja |
| HDMI versie | 1.4b |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | |
| Aantal processorkernen | |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen, Supervisor, HDD |
| LED backlight | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Geheugen form factor | On-board + SO-DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,4 GHz |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Batterijcapaciteit | 38 Wh |
| Taal toetsenbord | Engels |
| On-board graphics adapter model | Intel Iris Xe Graphics |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | |
| Processor cache | 12 MB |
| CPU configuratie (max) | 1 |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Antireflectiescherm | |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Nee |
| Intern geheugen | |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Opslagmedia | |
| Camera voorzijde | |
| Type product | Laptop |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Soort paneel | |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Kleurnaam | Business Black |
| Configureerbare TDP-down | 12 W |
| SSD-vormfactor | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | |
| Audiochip | Realtek ALC3287 |
| Aparte grafische adapter | |
| NVMe | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Processorgeneratie | Intel® 12de generatie Core™ i5 |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
Only logged in customers who have purchased this product may write a review.























Reviews
There are no reviews yet.