Lenovo V15 G4 i3-1315U Laptop 15.6″ Full HD 8GB RAM 512GB SSD
Oorspronkelijke prijs was: € 1.208,79.€ 536,00Huidige prijs is: € 536,00. incl. BTW
De Lenovo V15 G4 i3-1315U is een laptop met een 15.6″ Full HD-scherm. Voorzien van 8GB RAM en 512GB SSD. Geschikt voor dagelijks gebruik en multitasking.
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
De Lenovo V15 G4 i3-1315U is een betrouwbare laptop die perfect is voor dagelijks gebruik. Dit model, met de krachtige Intel® Core™ i3-1315U processor, biedt een uitstekende combinatie van prestaties en efficiëntie. Met een beeldschermdiagonaal van 39,6 cm (15.6″) en een Full HD-resolutie van 1920 x 1080 pixels, levert de Lenovo V15 een heldere en scherpe beeldkwaliteit, ideaal voor zowel werk als ontspanning.
Lenovo V15 specificaties
- Type product: Laptop
- Vormfactor: Clamshell
- Processorfamilie: Intel® Core™ i3
- Processormodel: i3-1315U
- Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6″)
- HD type: Full HD
- Resolutie: 1920 x 1080 Pixels
- Intern geheugen: 8 GB
- Intern geheugentype: DDR4-SDRAM
- Totale opslagcapaciteit: 512 GB
- Opslagmedia: SSD
- On-board graphics adapter model: Intel® UHD Graphics
- Kleur van het product: Zwart
- Gewicht: 1,65 kg
Met 8 GB intern geheugen en een snelle 512 GB SSD, biedt de Lenovo V15 voldoende opslagcapaciteit en snelheid voor al uw toepassingen. Of u nu documenten bewerkt, online vergaderingen bijwoont of films streamt, deze laptop kan het allemaal aan. De Intel® UHD Graphics zorgen voor een soepele grafische weergave, wat de Lenovo V15 ook geschikt maakt voor lichte grafische taken.
Het slanke en lichte ontwerp van de Lenovo V15, met een gewicht van slechts 1,65 kg, maakt het een ideale keuze voor onderweg. U kunt deze laptop gemakkelijk meenemen naar school, werk of onderweg, zonder dat u zich zorgen hoeft te maken over extra gewicht.
De Lenovo V15 G4 i3-1315U is een veelzijdige laptop die voldoet aan de behoeften van zowel studenten als professionals. Met zijn krachtige specificaties en gebruiksvriendelijke ontwerp, is deze laptop een uitstekende keuze voor iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en efficiënte computer.
Downloads
- …
Aanvullende informatie
| Typische contrastverhouding | 800:1 |
|---|---|
| Processormodel | |
| Gewicht | 1,65 kg |
| Certificering | FSC certified package |
| Intern geheugentype | |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Chipset moederbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Audiosysteem | Dolby Audio |
| Geheugenslots | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 – 95 procent |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Vormfactor | |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Processorfabrikant | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Soort optische drive | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Ethernet LAN | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Maximum intern geheugen | |
| Hoogte | 19,9 mm |
| Soort antenne | 2×2 |
| Resolutie | |
| Breedte | 359,2 mm |
| Diepte | 235,8 mm |
| Vermogen luidsprekers | 1,5 W |
| Levensduur accu/batterij | 6,4 uur |
| Kleur van het product | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Continue video-afspeeltijd | 7,5 uur |
| Bluetooth | |
| Processorfamilie | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | |
| Kloksnelheid geheugen | |
| Inclusief besturingssysteem | |
| Totale opslagcapaciteit | |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Vingerafdruklezer | |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | |
| Batterij-oplaadindicatie | Ja |
| Touchscreen | |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Polycarbonaat (PC) |
| HDMI versie | 1.4b |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | |
| Aantal processorkernen | |
| Password bescherming | BIOS, HDD, Inschakelen, Supervisor |
| LED backlight | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Processor aantal threads | 8 |
| Maximale refresh snelheid | |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Geheugen form factor | On-board + SO-DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,5 GHz |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Batterijcapaciteit | 38 Wh |
| Taal toetsenbord | Engels |
| On-board graphics adapter model | Intel® UHD Graphics |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | |
| Processor cache | 10 MB |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Antireflectiescherm | |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Nee |
| Intern geheugen | |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Opslagmedia | |
| Camera voorzijde | |
| Type product | Laptop |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Soort paneel | |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Kleurnaam | Business Black |
| Processor cache type | Smart Cache |
| SSD-vormfactor | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | |
| Audiochip | Realtek ALC3287 |
| Aparte grafische adapter | |
| NVMe | Ja |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel® UHD Graphics |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor basisvermogen | 15 W |
| Maximaal turbovermogen | 55 W |
| Processorgeneratie | Intel Core i3-13xxx |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,3 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,5 GHz |
| Certificaten van naleving | RoHS |
Only logged in customers who have purchased this product may write a review.



































Reviews
There are no reviews yet.