StarTech USB-C ALC4030U Adapter 32-bit DAC 3.5mm
€ 24,00 incl. BTW
StarTech USB-C ALC4030U Adapter 32-bit DAC 3.5mm. Ondersteunt 32-bit audio. USB-C aansluiting. 3.5mm jack.
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
De StarTech USB-C ALC4030U Adapter 32-bit DAC 3.5mm is een veelzijdige USB-C naar 3.5mm TRRS Headphone/Headset Adapter die een uitstekende oplossing biedt voor het toevoegen van 3,5 mm audio output aan uw USB Type-C apparaat. Met deze USB Type-C Aux Dongle kunt u eenvoudig een bedrade hoofdtelefoon of oortjes aansluiten op uw apparaat en genieten van hifi audio output. De ingebouwde 32-bit DAC zorgt voor een superieure geluidskwaliteit en ondersteunt zowel stereo geluidsweergave als microfoonfunctionaliteit via de TRRS aansluiting.
Superieure Geluidskwaliteit
Ervaar een uitzonderlijke geluidskwaliteit met de StarTech USB-C ALC4030U Adapter. Deze Aux Audio Adapter biedt een audiobereik van 44,1 tot 384 kHz en ondersteunt 16, 24 en 32-bits sample rates. Met een signaal-ruisverhouding van 105 dB levert deze adapter heldere en gedetailleerde audio output. De stereo ADC heeft een SNR van 94 dB voor microfooninput, met 48 kHz en 16-bits sampling, ondersteund door de Realtek ALC4030U chipset.
Brede Compatibiliteit
De StarTech USB-C ALC4030U Adapter is universeel compatibel met USB-C en Thunderbolt apparaten, waaronder Windows, macOS en Linux computers. Daarnaast werkt deze USB Type-C Aux Dongle ook met telefoons en tablets met iOS of Android. De adapter ondersteunt draadgebonden hoofdtelefoons en headsets, inclusief modellen met in-line bediening, waardoor het een ideale oplossing is om bestaande audioapparatuur te gebruiken en Bluetooth-audiooplossingen overbodig te maken.
Gestroomlijnd en Draagbaar Ontwerp
Met een compact en gestroomlijnd ontwerp is de StarTech USB-C ALC4030U Adapter slechts 127mm groot. De flexibele en duurzame TPE-mantel heeft een zacht aanvoelende afwerking, waardoor deze adapter ideaal is voor gebruik onderweg of op uw werkplek. Gebruik deze Aux Audio Adapter om audio af te spelen, op te nemen of om te bellen.
Specificaties
- Model: StarTech USB-C ALC4030U Adapter 32-bit DAC 3.5mm
- Type: USB-C naar 3.5mm TRRS Headphone/Headset Adapter
- Chipset: Realtek ALC4030U
- Sample Rates: 44,1 tot 384 kHz
- Bit Depth: 16, 24 en 32-bits
- Signaal-ruisverhouding: 105 dB (audio output), 94 dB (microfooninput)
- Compatibiliteit: USB-C en Thunderbolt apparaten, Windows, macOS, Linux, iOS, Android
- Lengte: 127mm
- Mantel: Flexibele en duurzame TPE
Aanvullende informatie
| Gewicht | 5 g |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 – 85 procent |
| Temperatuur bij opslag | -10 – 70 °C |
| Gewicht verpakking | 15 g |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 45 °C |
| Snoerlengte | 0,127 m |
| Hoogte | 8,6 mm |
| Breedte | 12 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Kleur van het product | |
| Diepte verpakking | 125 mm |
| Hoogte verpakking | 10 mm |
| Breedte verpakking | 220 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 210 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 500 mm |
| Aansluiting 1 | |
| Aansluiting 2 | |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Materiaal buitenmantel | Rubber |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 320 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 350 stuk(s) |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |




























