TCL 98Q6C 98″ | 4K Ultra HD QD-MiniLED Smart TV | Google TV + Wifi | Dolby Vision | Quantum Dot | 120Hz
Oorspronkelijke prijs was: € 1.697,05.€ 1.548,00Huidige prijs is: € 1.548,00. incl. BTW
TCL Q6C 98Q6C(98″) 4K 120Hz (2025)
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
De TCL 98Q6C brengt het bioscoopgevoel naar je woonkamer met zijn gigantische 98-inch 4K-scherm en haarscherpe QD-MiniLED-technologie. Dankzij de combinatie van MiniLED-achtergrondverlichting en Quantum Dot-kleurweergave geniet je van uitzonderlijke helderheid, diepe contrasten en levendige, realistische kleuren. Elke scène komt tot leven met indrukwekkend detail en diepte, of je nu een film kijkt, sport volgt of aan het gamen bent.
De televisie ondersteunt Dolby Vision, HDR10+ en HLG, waardoor zowel lichte als donkere scènes vol nuance en detail blijven. Met een verversingssnelheid van 120 Hz worden snelle beelden vloeiend weergegeven zonder haperingen. In combinatie met HDMI 2.1-aansluitingen is de 98Q6C ook een uitstekende keuze voor gamers die het maximale uit hun console willen halen.
Het slimme Google TV-platform geeft je direct toegang tot duizenden apps en streamingdiensten, en dankzij ingebouwde Wifi en Google Assistant bedien je alles eenvoudig met je stem. De geïntegreerde Dolby Atmos-audio vult de kamer met krachtig, ruimtelijk geluid, terwijl het elegante metallic design en de dunne schermranden de tv een luxe uitstraling geven die past in elk modern interieur.
Met zijn enorme schermdiagonaal van 2,49 meter, 4K Ultra HD-resolutie en QD-MiniLED-technologie biedt de TCL 98Q6C een meeslepende kijkervaring die thuisbioscoopniveau bereikt.
Aanvullende informatie
| Maximale refresh snelheid | |
|---|---|
| Inclusief besturingssysteem | |
| Wi-Fi | |
| HDR-ondersteuning | |
| HD type | |
| Display technologie | |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Smart TV | |
| Resolutie | |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Op voorraad | |
| Merk | |
| Intern geheugen | |
| Grootte beeld (diagonaal) | 2,48 m |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Gewicht verpakking | 75,1 kg |
| Ethernet LAN | |
| Formaat analoog signaal | NTSC, PAL, PAL BG, PAL DK, PAL I, PAL L, SECAM, SECAM B/G, SECAM D/K, SECAM L |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Kleur van het product | |
| Equalizer-instellingen | Ja |
| Ingebouwde audio decoders | DTS Virtual:X, Dolby AC4, Dolby Atmos, Dolby TrueHD |
| Gemiddeld vermogen | 40 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Gemiddeld vermogen subwoofer | 20 W |
| Bluetooth | |
| Audio-uitgangskanalen | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 0 |
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
| Aantal banden equalizer | 7 |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ingebouwde subwoofer | Ja |
| Digitale audio, optische uitgang | 1 |
| Picture-in-Picture | Nee |
| Wifi | Ja |
| Afstandsbediening | RC833A |
| Game modus | Ja |
| Auto channel search | Ja |
| Teletext | Ja |
| Elektronische TV-gids | Ja |
| Aantal RF-poorten | 2 |
| Common interface (CI) | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
| Diepte verpakking | 215 mm |
| Hoogte verpakking | 1430 mm |
| Breedte verpakking | 2384 mm |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Paneelmontage-interface | 600 x 400 mm |
| Breedte van de standaard | 170,9 cm |
| Bluetooth-profielen | A2DP, HID |
| Breedte apparaat (met standaard) | 2180 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 249 cm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 1285 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 420 mm |
| Diepte van de standaard | 42 cm |
| Bureaustandaard | Ja |
| Snoerlengte | 2 m |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal processorkernen | |
| Ondersteunde videoformaten | H.264, H.265, MPEG2 |
| Smart modes | Spel, Sporten |
| Aantal On Screen Display-talen | 63 |
| Operating systeem versie | 12,0 |
| Common interface Plus (CI+) | Ja |
| Ondertitelingsfunctie | Ja |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Consumer Electronics Control (CEC) | T-link |
| Internet TV | Ja |
| DVD player | Nee |
| Motion interpolation technologie | PPI (Picture Performance Index) 4100 |
| Smartphone ondersteuning op afstand | Ja |
| Automatische volumeregelaar | Ja |
| RF aansluitingstype | F, IEC |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Verhouding maximale helderheid | 65 procent |
| Gewicht (zonder voet) | 51,8 kg |
| Hoogte (zonder voet ) | 1247 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 2180 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 64 mm |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Ja |
| Gebruikergeheugen | 50,7 GB |
| 4K Ultra HD upscaler | Ja |
| Hotel-modus | Nee |
| USB-recording | Nee |
| VESA-montage | Ja |
| Video-apps | Amazon Prime Video, Apple TV, Netflix, YouTube |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Gewicht (met standaard) | 52,8 kg |
| Versie Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Beeldverwerkingstechnologie | TCL AiPQ Pro Processor |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Marketingnaam dynamische contrastratio | Mega Contrast |
| Webbrowser | Ja |
| Quantum-dotkleurtechnologie | Ja |
| HID-ondersteuning | Ja |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)-versie | 2.0.3 |
| HDMI Quick Switch | Ja |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Basis-hotelmodus | Nee |
| Werkt met de Google Assistent | Ja |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Ja |
| Soundbar inbegrepen | Nee |
| Apple AirPlay 2-ondersteuning | Ja |
| Werkt met Samsung Bixby | Nee |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | Dolby Vision IQ, High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Werkt met Apple Siri | Nee |
| App-distributieplatform | Google Play |
| Ingebouwde Chromecast | Ja |
| Bevat geen | Kwik |
| Digital Living Network Alliance (DLNA) gecertifieerd | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 155 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 290 kWu |
| Spelkenmerken | Auto Low Latency-modus (ALLM), Game Master, Variabele vernieuwingsfrequentie (VRR) |
| Introductie jaar | 2025 |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| AI Upscale | Ja |
| TCL-technologieën (AV/TV) | 288Hz Game Accelerator, AiPQ Processor, Bluetooth, Chromecast Built-In, Dolby Atmos®, Dolby Vision™, HDR (High Dynamic Range), Onkyo Sound, T-cast |
















