Viewsonic TD2430 monitor touchscreen 23.6″ Full HD zwart
€ 306,00 incl. BTW
23.6″, TFT LCD, FHD, 16:9, 200 cd/m², 3000:1, 178/178, 2.5W x2, 100-240 VAC, 5.51 kg
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
- EU Energy Label (65,80 KB)
- leaflet (245,45 KB)
- TD2430 user manual (1,15 MB)
- EU Product Fiche (43,33 KB)
Dit scherm kan schuin of plat worden geplaatst voor comfort op maat en biedt maximale touchscreen-veelzijdigheid. De ViewSonic TD2430 biedt fantastische flexibiliteit voor winkel-, onderwijs- of zakelijke markt en is een 24 inch (23,6 inch zichtbaar) Full HD-scherm met 10-punts multi-touch functionaliteit. De TD2430 biedt instelbare positionering, groothoekweergave en een duurzaam ontwerp en heeft alles om aan uw persoonlijke behoeften te voldoen. Cross-compatibiliteit met een breed scala aan besturingssystemen voegt nog meer gemak toe, waaronder Windows 10 en bepaalde Android- en Linux-versies. * Met een gestroomlijnd edge-to-edge scherm en frameloze rand presteert dit intuïtieve touchscreen net als uw favoriete tablet of smartphone om een zeer nauwkeurige, ultra-responsieve aanraakervaring te bieden, ideaal voor interactiviteit in openbare omgevingen, kiosken, bewegwijzeringstoepassingen, klaslokalen etc… * Ondersteunt Windows 7/8/10, Linux 2.6.38 of hoger en Android 4.0 of hoger.
10-Point geprjecteerde Capacitieve Touch
Schermen met geprojecteerde capacitieve aanraking kunnen tot 10 punten gelijktijdig contact herkennen, wat zorgt voor een zeer nauwkeurige en uiterst responsieve aanraakervaring. Met soepele en responsieve aanraakmogelijkheden is dit aanraakscherm ideaal voor interactieve omgevingen met meerdere gebruikers, zoals thuisentertainment, kantoor, onderwijs en commercieel gebruik.
SuperClear: Perfecte kleurprestatie en groothoekweergave
Geniet van nauwkeurige en levendige kleuren met consistente helderheidsniveaus, ongeacht het gezichtspunt. Met SuperClear®-technologie levert deze monitor dezelfde beeldkwaliteit, of je nu van boven, onder, de voorkant of de zijkant naar het scherm kijkt.
178/178
Frameless Design Zeg maar dag tegen de dikke, onhandige plastic frames die over de randen van traditionele monitoren zijn geplaatst. Deze monitor heeft een frameloze rand van rand tot rand van glas met een ultradunne rand onder het glas. Een ontwerp zonder omlijsting zorgt vor een moeiteloze aanraking en stimuleert interactief plezier met naadloos contact.
HDMI, DisplayPort en VGA Inputs voor flexible connectiviteit
Met HDMI-, DisplayPort- en VGA-ingangen kunnen gebruikers verbinding maken met gameconsoles, mediaspelers, digitale camera’s, laptops, satellietboxen en andere high-definition apparaten.
7H hardheid voor een krasbestendig oppervlakte
Het TD2430 touchscreen is gebouwd met een 7H-hardheid beschermend glas dat verhoogde krasbescherming biedt voor de veiligste en meest duurzame touch-ervaring. Het voorkomt zware schade veroorzaakt door vingers, nagels of stylussen tijdens het aanraken, waardoor het ideaal is voor gebruik in kiosken, educatieve omgevingen of andere publieke ruimtes.
Cross-platform Compatibility
Cross-compatibiliteit met een breed scala aan besturingssystemen waaronder Windows 10 en bepaalde Android- en Linux-versies. * De compatibiliteit van het besturingssysteem kan variëren, afhankelijk van het apparaat, de wijziging van het besturingssysteem, de apps en de omringende gebruikersomgeving. Gebruikers wordt geadviseerd om de compatibiliteit met hun apparaten te controleren en te bevestigen voordat ze een aankoop doen.
Full HD 1080p Resolutie
Deze monitor heeft een Full HD-resolutie van 1920 x 1080 voor ongelooflijke pixel-voor-pixel beeldprestatie. U zult de meest verbluffende helderheid en details ervaren, of u nu werkt, aan het gamen bent of geniet van het nieuwste op het gebied van multimedia-entertainment.
Verbeterd kijkcomfort
Flicker-Free technologe en een blauwlicht filter zorgen voor minder vermoeide ogen bij langdurig kijken.
VESA-mountable Design
Dit scherm heeft VESA-ontwerp van 100 x 100 mm waarmee u het scherm op een monitorstandaard of aan de muur kunt bevestigen, afhankelijk van uw specifieke behoeften. Met een gemakkelijk afneembare voet is het eenvoudig om het scherm op zijn nieuwe standaard te bevestigen of aan de muur te hangen.
Aanvullende informatie
| Pixel pitch | 0,2715 x 0,2715 mm |
|---|---|
| Typische contrastverhouding | 3000:1 |
| Frequentiebereik horizontaal | 24 – 82 kHz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Frequentiebereik verticaal | 50 – 75 Hz |
| Gewicht | 5,5 kg |
| Certificering | cTUVus, FCC-B, ICES003, Energy Star 8.0, CEC, MX-CoC, Mexico Energy, CE, CE EMC, CB, RoHS, ErP, REACH, WEEE, EAC, UkrSEPRO, RCM, GEMS, CCC, China RoHS, China Energy Label, CECP |
| Effectieve beelddiameter | 521,28 x 293,22 mm |
| Stroomverbruik (typisch) | 25 W |
| Soort voeding | AC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 – 90 procent |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Gewicht verpakking | 7,1 kg |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 90 procent |
| Helderheid | 200 cd/m² |
| Responstijd | |
| Resolutie | |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Kleur van het product | |
| Meegeleverde kabels | AC, Audio (3ˌ5 mm), HDMI, USB |
| Gemiddeld vermogen | 5 W |
| Bereik kantelhoek | 20 – 53° |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Diepte verpakking | 140 mm |
| Hoogte verpakking | 435 mm |
| Breedte verpakking | 643 mm |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 573 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 60 cm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 353 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 47 mm |
| Touchscreen | |
| HDMI versie | 1.4 |
| HDMI | |
| Contrast ratio (dynamisch) | 50000000:1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Maximale refresh snelheid | |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Touchscreen technologie | Projected capacitive-systeem |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | Android |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Touch screen type | Multi-gebruiker |
| kantel aanpassingen | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100-240 V |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android |
| Display technologie | |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 10 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Soort paneel | |
| VESA-montage | Ja |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Gewicht (met standaard) | 5,51 kg |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Pallet brutobreedte | 120 cm |
| Pallet brutolengte | 100 cm |
| Pallet brutohoogte | 189 cm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 1 stuk(s) |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-B |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8528521000 |
| AMD FreeSync | Nee |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, ErP |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 1 |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 15 kWu |
| Certificaten van naleving | CE, REACH, RoHS |
























