VIEWSONIC Laser projector – 1920×1200 – 5000 ansi lumen – ultra shortthrow
€ 2.311,00 incl. BTW
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Aanvullende informatie
| Typische contrastverhouding | 3000000:1 |
|---|---|
| Gewicht | 7 kg |
| Stroomverbruik (typisch) | 328 W |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Gewicht verpakking | 10 kg |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 40 °C |
| Projector helderheid | |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
| Ethernet LAN | |
| Stroombron | AC |
| Hoogte | 132 mm |
| Brandpuntbereik | 3.7 mm |
| Breedte | 382 mm |
| Diepte | 318 mm |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Off-set | 133 procent |
| Kleur van het product | |
| Geluidsniveau | 34 dB |
| Throw ratio | 0.253 |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 1 |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| Geschikt voor schermmaten | 2032 – 4318 mm (80 – 170") |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Audio-ingang (L, R) | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Diepte verpakking | 420 mm |
| Hoogte verpakking | 313 mm |
| Breedte verpakking | 518 mm |
| Keystone correctie, verticaal | 10° |
| Keystone correctie, horizontaal | 10° |
| HDMI versie | 2.2/1.4 |
| Geluidsniveau (spaarzame modus) | 28 dB |
| AC-ingangsfrequentie | 50-60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100-240 V |
| Ingebouwd display | Nee |
| Markt positionering | Draagbaar |
| Zoom type | Vast |
| Horizontale synchronisatie (max) | 91 kHz |
| Horizontale synchronisatie (min) | 15 kHz |
| Projector native resolution | WUXGA (1920×1200) |
| Type product | Projector met ultrakorte projectieafstand |
| Pallet brutobreedte | 114 cm |
| Pallet brutolengte | 94 cm |
| Pallet brutohoogte | 2,08 m |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8528620000 |
| Aantal USB 2.0 Type-A-poorten | 1 |
| Aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Aantal poorten USB 2.0 Type-B | 1 |
| Type lichtbron | Laser |
| Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus) | 30000 uur |
| Levensduur van de lichtbron | 20000 uur |




















































