VIEWSONIC LED projector WVGA (854×480) 360 led lumen, 2x3W Harman Kardon Cube, incl. WiFi/Bluetooth (SMART) + audio BT out. HDMI, USB-C
Oorspronkelijke prijs was: € 351,00.€ 339,00Huidige prijs is: € 339,00. incl. BTW
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Aanvullende informatie
| Typische contrastverhouding | 120000:1 |
|---|---|
| Frequentiebereik horizontaal | 15 – 102 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 23 – 120 Hz |
| Gewicht | 800 g |
| Stroomverbruik (typisch) | 35 W |
| Gewicht verpakking | 1,72 kg |
| Capaciteit van de accu/batterij | 12000 mAh |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 35 °C |
| Projectie-afstand objectief | 0,64 – 2,66 m |
| Projectietechnologie | LED |
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Ethernet LAN | |
| Stroombron | AC/Batterij |
| Hoogte | 54 mm |
| LED-indicatoren | Ja |
| Breedte | 166 mm |
| Diepte | 138 mm |
| Off-set | 100 procent |
| Kleur van het product | |
| Geluidsniveau | 26 dB |
| Throw ratio | 1.2 |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 6 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Bluetooth | |
| Geschikt voor schermmaten | 609,6 – 2540 mm (24 – 100") |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Wifi | Nee |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Diepte verpakking | 190 mm |
| Hoogte verpakking | 125 mm |
| Breedte verpakking | 220 mm |
| Keystone correctie, verticaal | -40 – 40° |
| Keystone correctie, horizontaal | -40 – 40° |
| Vaste focale lengte | 5,5 mm |
| F-nummer (relatieve aperture) | 1,7 |
| Geluidsniveau (spaarzame modus) | 25 dB |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Interne opslagcapaciteit | |
| Ingebouwd display | Nee |
| Markt positionering | Draagbaar |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Ondersteunde beeldverhoudingen | 16:9 |
| Projector native resolution | WVGA (854×480) |
| Type product | Projector met korte projectieafstand |
| Pallet brutobreedte | 125 cm |
| Pallet brutolengte | 105 cm |
| Pallet brutohoogte | 2,13 m |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 6 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8528620000 |
| Aantal USB 2.0 Type-A-poorten | 1 |
| Aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Aantal USB 2.0-Type-C-poorten | 1 |
| Type lichtbron | LED |
| Levensduur van de lichtbron | 60000 uur |
| Helderheid projector | 360 LED lumens |
























































