Viewsonic TD2465 interactief flatscreen touchscreen 24″ Full HD zwart
€ 316,00 incl. BTW
Viewsonic TD2465, Interactief flatscreen, 61 cm (24″), LED, 1920 x 1080 Pixels
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
Viewsonic TD2465. Productontwerp: Interactief flatscreen. Beeldschermdiagonaal: 61 cm (24″), Display technologie: LED, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Helderheid: 250 cd/m², HD type: Full HD, Touchscreen. Kleur van het product: Zwart
Aanvullende informatie
| Typische contrastverhouding | 3000:1 |
|---|---|
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Gewicht | 4,7 kg |
| Stroomverbruik (typisch) | 24 W |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 – 90 procent |
| Gewicht verpakking | 5,7 kg |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Ethernet LAN | |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Responstijd | |
| Resolutie | |
| USB-connectortype | USB Type-A, USB Type-B |
| Kleur van het product | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Bedoeld voor | Commercieel |
| Wifi | Nee |
| Audio-ingang (L, R) | 1 |
| Audio (L,R) out | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Diepte verpakking | 138 mm |
| Hoogte verpakking | 426 mm |
| Breedte verpakking | 647 mm |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 550 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 198 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 401 mm |
| Touchscreen | |
| Productontwerp | Interactief flatscreen |
| HDMI versie | 1.4 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 20000000:1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| LED backlight | Ja |
| Maximale beeldsnelheid | 60 fps |
| Type processor | Nee |
| kantel aanpassingen | Ja |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Display technologie | |
| Display diepte | 49 mm |
| Display hoogte | 326 mm |
| Display gewicht | 4,7 kg |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Aantal USB-aansluitingen | 3 |
| Levensduur paneel | 30000 uur |
| Schermbreedte | 550 mm |
| VESA-montage | Ja |
| Gewicht (met standaard) | 5,7 kg |
| Pallet brutobreedte | 120 cm |
| Pallet brutolengte | 100 cm |
| Pallet brutohoogte | 2,1 m |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8528521000 |
| USB-poort | Ja |
| Hardheid oppervlak | 7H |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Hellingshoek | 20° |
| RGB-kleurruimte | sRGB |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | D |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 14 kWu |
































