Viewsonic TD2423 monitor touchscreen 23.6″ Full HD zwart
€ 266,00 incl. BTW
23.6″, VA, FHD, 16:9, 16.7M, 250 nits, 1000:1, 7ms, 178/178, 2W x2, VESA, 100-240VAC, 6 kg
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
De ViewSonic TD2423 is een 22 “IR-touch screen ontworpen voor intuïtief multi-touch gebruik. Infrarood (IR) touchscreen kan tot 10 contactpunten detecteren in vergelijking met optische touchscreens en kan worden bediend met een stylus, vingers en handschoen aan. De multi-touch-invoer is nauwkeuriger en de weergave is sneller. In combinatie met een verstelbare kanteling, kunt u gemakkelijk communiceren met de TD2423 in een ideale positie. Deze monitor heeft een Full HD-resolutie om u heldere beelden te geven en is gebouwd met een krasbestendig 7H-hardheidsscherm om oppervlakteschade te voorkomen. Om uw werk te ondersteunen, is de TD2423 uitgerust met VGA-, HDMI-, DVI- en USB-aansluitingen.
Intuïtieve multi-touch-ervaring
Een infrarood touchscreen dat tot 10 contactpunten onder Windows kan detecteren in vergelijking met optische touchscreens, de TD2423 levert een intuïtieve multi-touch ervaring met elke tik, zachte druk en veeg.
Besturingssysteemondersteuning
Deze monitor ondersteunt de belangrijkste besturingssystemen: Windows, macOS, Android, Chrome OS, Linux en Raspberry Pi.
Eenvoudige en veiligere manier om te communiceren
Deze monitor kan worden bediend met een stylus en handschoenen aan, wat de hygiëne verbetert en effectief is voor selecteren, slepen en tekenen. Bovendien zit er een houder voor een magnetische pen ingebouwd.
Anti-scratch Touchscreen
Met een ingebouwd scherm met een hardheid van 7H is het bestand tegen oppervlakteschade veroorzaakt door scherpe voorwerpen.
Adjustable Tilt
Deze monitor heeft een verstelbare kanteling, waardoor je gemakkelijk tot 40 graden achterover kantelt, waardoor hij voor iedereen geschikt is.
Duidelijke afbeeldingen
Deze monitor heeft een Full HD-resolutie van 1920 x 1080, zodat u meer beelddetails krijgt en meer content op het scherm kunt weergeven.
Dubbele geïntegreerde luidsprekers
Met ingebouwde 2 watt speakers zorgt deze monitor voor een betere audiovisuele ervaring.
Verbeterd kijkcomfort
Deze monitor is gebouwd met Flicker-Free-technologie en een Blauwlichtfilter om vermoeidheid van de ogen na een lang gebruik te verminderen.
Aanvullende informatie
| Pixel pitch | 0,271 x 0,271 mm |
|---|---|
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Gewicht | 5,2 kg |
| Certificering | cTUVus, FCC-B, ICES003, Energy Star 8.0, EPEAT Silver, CEC, MX-CoC, Mexico Energy, CE, CE EMC, CB, RoHS, ErP, REACH, WEEE, EAC, UkrSEPRO, BSMI, RCM, GEMS, PSE, CCC, China RoHS, China Energy Label, CECP |
| Effectieve beelddiameter | 521 x 293 mm |
| Stroomverbruik (typisch) | 15,5 W |
| Soort voeding | AC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 – 90 procent |
| Gewicht verpakking | 7 kg |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Responstijd | |
| Resolutie | |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Kleur van het product | |
| Audio-ingangen | 1 |
| Audio-uitgang | 1 |
| Meegeleverde kabels | AC, Audio (3ˌ5 mm), HDMI, USB Type-A naar USB Type-B |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Bereik kantelhoek | 22 – 38° |
| DVI-poort | |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Digitale horizontale frequentie | 24 – 82 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 50 – 75 Hz |
| DVI-D poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Diepte verpakking | 166 mm |
| Hoogte verpakking | 422 mm |
| Breedte verpakking | 645 mm |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 571 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 59,94 cm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 348 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 101 mm |
| Touchscreen | |
| HDMI versie | 1.4 |
| HDMI | |
| HDCP | Ja |
| Maximale refresh snelheid | |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Touchscreen technologie | Infrarood |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Glas dikheid | 1,85 mm |
| Touch screen type | Multi-gebruiker |
| kantel aanpassingen | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100-240 V |
| Vermogensverbruik (max) | 16,5 W |
| Display technologie | |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 10 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Gewicht (zonder voet) | 4,7 kg |
| Hoogte (zonder voet ) | 348 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 571 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 61 mm |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Soort paneel | |
| VESA-montage | Ja |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Gewicht (met standaard) | 5,2 kg |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Pallet brutobreedte | 120 cm |
| Pallet brutolengte | 100 cm |
| Pallet brutohoogte | 2,24 m |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 1 stuk(s) |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-B |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8528521000 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16.78 miljoen kleuren |
| AMD FreeSync | Nee |
| Duurzaamheidscertificaten | EPEAT Silver |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | D |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 14 kWu |
| Certificaten van naleving | CE, REACH, RoHS |


























