Viewsonic TD3207 monitor 32″ Full HD LED touchscreen
€ 823,00 incl. BTW
Viewsonic TD3207, 81,3 cm (32″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LED, 5 ms
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
Viewsonic TD3207. Beeldschermdiagonaal: 81,3 cm (32″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. VESA-montage
Aanvullende informatie
| Pixel pitch | 0,364 x 0,364 mm |
|---|---|
| Typische contrastverhouding | 3000:1 |
| Frequentiebereik horizontaal | 15 – 73 kHz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Frequentiebereik verticaal | 47 – 75 Hz |
| Gewicht | 12,8 kg |
| Certificering | Regulations: CE, CE EMC, CB, RoHS, ErP, REACH, WEEE, EAC, UkrSEPRO, UKCA |
| Stroomverbruik (typisch) | 43 W |
| Soort voeding | AC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 – 90 procent |
| Gewicht verpakking | 15,5 kg |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Helderheid | 450 cd/m² |
| Responstijd | |
| Resolutie | |
| Audio-uitgang | 1 |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Digitale horizontale frequentie | 15 – 73 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 47 – 75 Hz |
| RS-232 port | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Diepte verpakking | 163 mm |
| Hoogte verpakking | 577 mm |
| Breedte verpakking | 863 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 747 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 64 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 451 mm |
| Touchscreen | |
| HDMI versie | 1.4 |
| HDMI | |
| Contrast ratio (dynamisch) | 50000000:1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| LED backlight | Ja |
| Backlight type | LED |
| Maximale refresh snelheid | |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP54 |
| Touchscreen technologie | Capacitief |
| Glas dikheid | 3 mm |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Vermogensverbruik (max) | 45,5 W |
| Display technologie | |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 10 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Gewicht (zonder voet) | 12,8 kg |
| Hoogte (zonder voet ) | 64 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 747 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 451 mm |
| Kleurbereik | 72 procent |
| Soort paneel | |
| VESA-montage | Ja |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Gewicht (met standaard) | 12,8 kg |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Pallet brutobreedte | 120 cm |
| Pallet brutolengte | 100 cm |
| Pallet brutohoogte | 187 cm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 1 stuk(s) |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-B |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8528521000 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16.78 miljoen kleuren |
| Hardheid oppervlak | 7H |
| AMD FreeSync | Nee |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 25,8 kWu |
| Kleurstandaard gamut | NTSC |
















