Viewsonic XF2230 POS-monitor 21.5″ 1920×1080 Touchscreen Zwart
€ 485,00 incl. BTW
Viewsonic XF2230, 54,6 cm (21.5″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, 210 cd/m², Geprojecteerd capacitief (PCAP), 7H
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
Viewsonic XF2230. Beeldschermdiagonaal: 54,6 cm (21.5″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD. Kleur van het product: Zwart, Mean time between failures (MTBF): 50000 uur, Ondersteunt Mac-besturingssysteem: MacOS. Interface: DisplayPort + HDMI + VGA + USB Type-B. Type stroombron: DC, AC-adapter ingangsspanning: 100 – 240 V, AC-adapter, uitgangsspanning: 12 V. Breedte: 511,9 mm, Diepte: 47,8 mm, Hoogte: 303,4 mm
Aanvullende informatie
| Interface | |
|---|---|
| Pixel pitch | 0,25 x 0,25 mm |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Gewicht | 4,92 kg |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 uur |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 – 90 procent |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Gewicht verpakking | 6,28 kg |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 12 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 4 A |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 50 °C |
| Helderheid | 210 cd/m² |
| Hoogte | 303,4 mm |
| Responstijd | |
| Resolutie | |
| Breedte | 511,9 mm |
| Diepte | 47,8 mm |
| Kleur van het product | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Effectief weergavegebied | 476,06 x 267,79 mm |
| Diepte verpakking | 140 mm |
| Hoogte verpakking | 470 mm |
| Breedte verpakking | 590 mm |
| Touchscreen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Type stroombron | DC |
| Touch screen type | Geprojecteerd capacitief (PCAP) |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| VESA-montage | Ja |
| Pallet brutobreedte | 120 cm |
| Pallet brutolengte | 100 cm |
| Pallet brutohoogte | 2 m |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 1 stuk(s) |
| Hardheid oppervlak | 7H |
| Certificaten van naleving | CB, CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |


















