Viewsonic XF2730 POS-monitor 27″ Full HD Touchscreen
€ 597,00 incl. BTW
Viewsonic XF2730, 68,6 cm (27″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, 255 cd/m², Geprojecteerd capacitief (PCAP), 7H
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
Viewsonic XF2730. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD. Kleur van het product: Zwart, Mean time between failures (MTBF): 50000 uur, Ondersteunt Mac-besturingssysteem: MacOS. Interface: DisplayPort + HDMI + VGA + USB Type-B. Type stroombron: DC, AC-adapter ingangsspanning: 100 – 240 V, AC-adapter, uitgangsspanning: 12 V. Breedte: 650,4 mm, Diepte: 50,7 mm, Hoogte: 388,4 mm
Aanvullende informatie
| Interface | |
|---|---|
| Pixel pitch | 0,31 x 0,31 mm |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Gewicht | 9,26 kg |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 uur |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 – 90 procent |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Gewicht verpakking | 11,1 kg |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 12 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 4 A |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 50 °C |
| Helderheid | 255 cd/m² |
| Hoogte | 388,4 mm |
| Responstijd | |
| Resolutie | |
| Breedte | 650,4 mm |
| Diepte | 50,7 mm |
| Kleur van het product | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Effectief weergavegebied | 597,9 x 336,3 mm |
| Diepte verpakking | 140 mm |
| Hoogte verpakking | 510 mm |
| Breedte verpakking | 750 mm |
| Touchscreen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Type stroombron | DC |
| Touch screen type | Geprojecteerd capacitief (PCAP) |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| VESA-montage | Ja |
| Pallet brutobreedte | 120 cm |
| Pallet brutolengte | 100 cm |
| Pallet brutohoogte | 2,16 m |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 1 stuk(s) |
| Hardheid oppervlak | 7H |
| Certificaten van naleving | CB, CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |


















