Viewsonic IFP7563-1C interactief whiteboard 75″ 4K touchscreen
€ 3.335,00 incl. BTW
Viewsonic IFP7563-1C, 190,5 cm (75″), 1650,24 x 928,26 mm, 450 cd/m², 1,07 miljard kleuren, 3840 x 2160 Pixels, 4K Ultra HD
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
Viewsonic IFP7563-1C. Beeldschermdiagonaal: 190,5 cm (75″), Working area: 1650,24 x 928,26 mm, Helderheid: 450 cd/m². Inclusief besturingssysteem: Android, Operating systeem versie: 15 EDLA, Processor architectuur: ARM Cortex A76 + ARM Cortex A55. Vermogen luidsprekers: 40 W, Gemiddeld vermogen subwoofer: 20 W. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s. USB-connectortype: USB Type-A, USB Type-B, USB Type-C, USB Power Delivery tot max.: 100 W, Microfoonaansluiting: 3,5 mm
Aanvullende informatie
| Typische contrastverhouding | 5000:1 |
|---|---|
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Gewicht | 56,1 kg |
| Meegeleverde software | Basic Annotation Software: myViewBoard for Android |
| Stroomverbruik (typisch) | 101,1 W |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 uur |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 – 80 procent |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Gewicht verpakking | 69 kg |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Ethernet LAN | |
| Helderheid | 450 cd/m² |
| Hoogte | 1032,4 mm |
| Responstijd | |
| Resolutie | |
| Breedte | 1714,3 mm |
| Diepte | 79,1 mm |
| Vermogen luidsprekers | 40 W |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| USB-connectortype | USB Type-A, USB Type-B, USB Type-C |
| Working area | 1650,24 x 928,26 mm |
| Kleur van het product | |
| Audio-uitgang | 1 |
| Meegeleverde kabels | HDMI, USB, USB Type-C |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Gemiddeld vermogen subwoofer | 20 W |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | |
| S/PDIF-uitgang | Ja |
| Wake-on-LAN | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Energie-efficiëntieklasse | F |
| Ingebouwde subwoofer | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | |
| Wifi | Ja |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| RS-232 port | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | |
| Diepte verpakking | 225 mm |
| Hoogte verpakking | 1148 mm |
| Breedte verpakking | 1863 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Paneelmontage-interface | 800 x 400 mm |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Microfoonaansluiting | 3,5 mm |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Touchscreen | |
| Hardheid | 9H |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal processorkernen | |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| LED backlight | Ja |
| Precisie touch | Active pen: ±1.0mm, Passive pen: ±1.5mm |
| Maximale refresh snelheid | |
| Operating systeem versie | 15 EDLA |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Type processor | Ja |
| RAM-capaciteit | 16 GB |
| Touch screen type | Geprojecteerd capacitief (PCAP) |
| USB kabel lengte | 1,8 m |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| LED backlight-type | Direct-LED |
| Processor architectuur | ARM Cortex A76 + ARM Cortex A55 |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| Inclusief Stylus | Ja |
| Built-in projector | Nee |
| Antireflectiescherm | |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 50 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Gebruikergeheugen | 128 GB |
| Soort paneel | |
| VESA-montage | Ja |
| Temperatuursensor | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Pallet brutobreedte | 195 cm |
| Pallet brutolengte | 114 cm |
| Pallet brutohoogte | 127,4 cm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 1 stuk(s) |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| OPS-slot | 1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Waasniveau | 25 procent |
| Aantal styluspennen | 2 |
| Vochtigheidssensor | Ja |
| PM2.5-sensor | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Aantal USB-Type-C-poorten | |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 100 W |
| Aantal interfacemodule USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B poorten | 3 |
| Touch-resolutie | 32767 x 32767 Pixels |
| Afgedankte Elektrische en Elektronische Apparatuur (AEEA) naleving | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT |
| Aantal microfoon-arrays | 8 |
| Certificaten van naleving | BSMI, CB, CE, Federal Communications Commission (FCC), NCC, RoHS, WEEE, cTUVus |






















