Acer Aspire Lite | 15.6″ Full HD IPS | AMD Ryzen 5 7430U | 16GB RAM | 512GB SSD | W11 Pro
Oorspronkelijke prijs was: € 1.208,79.€ 560,00Huidige prijs is: € 560,00. incl. BTW
Acer Aspire Lite NX.JCCEK.001, AMD Ryzen™ 5, 3,3 GHz, 39,6 cm (15.6″), 1920 x 1080 Pixels, 16 GB, 512 GB
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
Acer Aspire Lite NX.JCCEK.001. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: AMD Ryzen™ 5, Processormodel: 6600H, Frequentie van processor: 3,3 GHz. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6″), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Home. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 1,85 kg
Aanvullende informatie
| Processormodel | |
|---|---|
| Gewicht | 1,85 kg |
| Intern geheugentype | |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Gewicht verpakking | 2 kg |
| Vormfactor | |
| AC-adapter, vermogen | 90 W |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Processorfabrikant | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Maximum intern geheugen | |
| Hoogte | 19,7 mm |
| Resolutie | |
| Breedte | 358,6 mm |
| Diepte | 232,7 mm |
| Levensduur accu/batterij | 10 uur |
| Kleur van het product | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 1 |
| Bluetooth | |
| Processorfamilie | |
| Inclusief muis | |
| Inclusief besturingssysteem | |
| Totale opslagcapaciteit | |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Diepte verpakking | 310 mm |
| Hoogte verpakking | 65 mm |
| Breedte verpakking | 498 mm |
| Touchscreen | |
| Aantal processorkernen | |
| Aantal microfoons | 1 |
| Processor aantal threads | 12 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,5 GHz |
| Batterijcapaciteit | 58 Wh |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | |
| Processor cache | 16 MB |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Nee |
| Frequentie van processor | |
| Geheugenlayout | |
| Intern geheugen | |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Opslagmedia | |
| Camera voorzijde | |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 2 MP |
| Type product | Laptop |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Soort paneel | |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Wifi-band | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | |
| Aparte grafische adapter | |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | ComfyView |
| Copilot-toets | Ja |


















