ACER H6546 – Full HD DLP Projector – 1920×1080 – 5200 ANSI Lumens
€ 558,00 incl. BTW
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Aanvullende informatie
| Typische contrastverhouding | 10000:1 |
|---|---|
| Gewicht | 2,8 kg |
| Stroomverbruik (typisch) | 240 W |
| Diafragma (F-F) | 2,5 – 2,67 |
| Focus | Handmatig |
| Soort lamp | OSRAM |
| Projectietechnologie | DLP |
| Projector helderheid | |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
| Stroombron | AC |
| Hoogte | 113,7 mm |
| Brandpuntbereik | 21.8 – 24 mm |
| Breedte | 313 mm |
| Diepte | 236 mm |
| Kleur van het product | |
| Geluidsniveau | 27 dB |
| Throw ratio | 1.48 – 1.62 (60"@2m) |
| Zoomverhouding | 1.1:1 |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 1 |
| Gemiddeld vermogen | 3 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Volledige HD | Ja |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Composiet video-ingang | 0 |
| Audio-ingang (L, R) | 1 |
| Audio (L,R) out | 1 |
| Componentingang video (YPbPr/YCbCr) | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Keystone correctie, verticaal | +/-40° |
| HDMI versie | 1.4b |
| 3D | Ja |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Ingebouwd display | Nee |
| Zoom type | Handmatig |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Ondersteunde beeldverhoudingen | 4:3 |
| Projector native resolution | 1080p (1920×1080) |
| Lampvermogen | 240 W |
| Type lichtbron | Lamp |
| Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus) | 10000 uur |
| Levensduur van de lichtbron | 5000 uur |
















