ACER H6815BD – 4K Ultra HD DLP Projector – 3840×2160 – 4000 ANSI Lumens – White
€ 780,00 incl. BTW
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Aanvullende informatie
| Typische contrastverhouding | 10000:1 |
|---|---|
| Frequentiebereik verticaal | 24 – 240 Hz |
| Gewicht | 2,88 kg |
| Stroomverbruik (typisch) | 245 W |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Diafragma (F-F) | 2 – 2,05 |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 – 80 procent |
| Gewicht verpakking | 4,2 kg |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Projectie-afstand objectief | 1 – 10 m |
| Projectietechnologie | DLP |
| Projector helderheid | |
| Stroombron | AC |
| Hoogte | 93,8 mm |
| Brandpuntbereik | 15.84 – 17.45 mm |
| Formaat analoog signaal | NTSC, PAL, SECAM |
| Breedte | 322 mm |
| Diepte | 225 mm |
| Kleur van het product | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 1 |
| Gemiddeld vermogen | 3 W |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Compatibele besturingssystemen | Mac |
| Volledige HD | Ja |
| Audio (L,R) out | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Diepte verpakking | 162 mm |
| Hoogte verpakking | 297 mm |
| Breedte verpakking | 433 mm |
| Keystone correctie, verticaal | -40 – 40° |
| Keystone correctie, horizontaal | -40 – 40° |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160 |
| HDMI versie | 1.4 |
| 3D | Ja |
| Plaatsing | Desktop, Plafond |
| AC-ingangsspanning | 120 – 230 V |
| Markt positionering | Thuisbioscoop |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Ondersteunde beeldverhoudingen | 4:3, 16:9 |
| Projector native resolution | UHD 4K (3840×2160) |
| Type product | Projector met normale projectieafstand |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85286200 |
| Aantal kleuren | 1.073 biljoen kleuren |












