ACER M311 – WXGA DLP Projector – 1280×800 – 4500 ANSI Lumens – White
€ 486,00 incl. BTW
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Aanvullende informatie
| Typische contrastverhouding | 20000:1 |
|---|---|
| Processormodel | |
| Gewicht | 2,7 kg |
| Intern geheugentype | |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11ad, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Stroomverbruik (typisch) | 260 W |
| Diafragma (F-F) | 2,41 – 2,53 |
| Projectie-afstand objectief | 1 – 10 m |
| Projector helderheid | |
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Stroombron | AC |
| Hoogte | 113,7 mm |
| Brandpuntbereik | 21.85 – 24 mm |
| Formaat analoog signaal | NTSC, PAL, SECAM |
| Breedte | 313 mm |
| Diepte | 240 mm |
| Kleur van het product | |
| Throw ratio | 1,54 a 1,72 (1524 mm@2000 mm) |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 1 |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Bluetooth | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| DVI-poort | |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| Geschikt voor schermmaten | 0 – 7620 mm (0 – 300") |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Aantal lampen | 1 lampen |
| Volledige HD | Ja |
| Wifi | Ja |
| Composiet video-ingang | 1 |
| Audio-ingang (L, R) | 1 |
| Audio (L,R) out | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Keystone correctie, verticaal | -40 – 40° |
| Aantal processorkernen | |
| 3D | Ja |
| AC-ingangsspanning | 120 – 230 V |
| Ingebouwd display | Nee |
| Markt positionering | Thuisbioscoop |
| Smart TV | |
| Processor architectuur | ARM Cortex-A53 |
| Horizontale synchronisatie (max) | 100 kHz |
| Horizontale synchronisatie (min) | 15 kHz |
| Verticale synchronisatie ( min) | 24 kHz |
| Intern geheugen | |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Ondersteunde beeldverhoudingen | 4:3, 16:9 |
| Projector native resolution | WXGA (1280×800) |
| Type product | Projector met normale projectieafstand |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85286200 |
| Aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Lampvermogen | 220 W |
| Projectiemodi | Voorkant, Achter |
| Type lichtbron | LED |











