ACER PD1520s – Full HD DLP Projector – 1920×1080 – 1200 ANSI Lumens
€ 509,00 incl. BTW
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Aanvullende informatie
| Typische contrastverhouding | 5000:1 |
|---|---|
| Frequentiebereik verticaal | 50 – 60 Hz |
| Gewicht | 1,32 kg |
| Focus | Auto |
| Projectietechnologie | DLP |
| Projector helderheid | |
| Stroombron | DC |
| Hoogte | 53 mm |
| Breedte | 210 mm |
| Diepte | 210 mm |
| Kleur van het product | |
| Throw ratio | 1.2 (75"@2m) |
| Zoomverhouding | 1:1 |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 1 |
| Gemiddeld vermogen | 7 W |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Volledige HD | Ja |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Composiet video-ingang | 0 |
| Componentingang video (YPbPr/YCbCr) | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Keystone correctie, verticaal | +/-30° |
| Keystone correctie, horizontaal | +/-25° |
| HDMI versie | 2.1 |
| Geluidsniveau (spaarzame modus) | 22 dB |
| Ingebouwd display | Nee |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Ondersteunde beeldverhoudingen | 4:3 |
| Projector native resolution | 1080p (1920×1080) |
| Aantal USB 2.0 Type-A-poorten | 2 |
| Type lichtbron | Lamp |
| Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus) | 30000 uur |
| Levensduur van de lichtbron | 20000 uur |
| Smartphoneprojector | Ja |
| Helderheid projector | 4000 LED lumens |
















