ACER PL3510ATV (Vero) – Full HD DLP Projector – 1920×1080 – 5000 ANSI Lumens – White
€ 950,00 incl. BTW
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Aanvullende informatie
| Typische contrastverhouding | 50000:1 |
|---|---|
| Frequentiebereik horizontaal | 15 – 100 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 24 – 120 Hz |
| Gewicht | 3 kg |
| Stroomverbruik (typisch) | 250 W |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Diafragma (F-F) | 2,59 – 2,87 |
| Focus | Handmatig |
| Gewicht verpakking | 5 kg |
| Projectie-afstand objectief | 1 – 7,6 m |
| Projectietechnologie | DLP |
| Projector helderheid | |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
| Ethernet LAN | |
| Stroombron | AC |
| Hoogte | 119 mm |
| LED-indicatoren | Ja |
| Brandpuntbereik | 16.88 – 21.88 mm |
| Breedte | 304 mm |
| Diepte | 226 mm |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Eenvormigheid | 85 procent |
| Kleur van het product | |
| Geluidsniveau | 34 dB |
| Zoomverhouding | 1.15 – 1.5:1 |
| Meegeleverde kabels | HDMI, Stroom |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 1 |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| S/PDIF-uitgang | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| Geschikt voor schermmaten | 736,6 – 7620 mm (29 – 300") |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Aantal lampen | 1 lampen |
| Volledige HD | Ja |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Ingang stroom | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Diepte verpakking | 17 mm |
| Hoogte verpakking | 297 mm |
| Breedte verpakking | 415 mm |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Opbergetui | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Ondersteunde video-modi | 1080p |
| HDMI versie | 2.0b |
| HDCP | Ja |
| PC Audio-uitgang | Ja |
| Verbruik (modus Economisch) | 155 W |
| 3D | Nee |
| Projector helderheid (spaarzame modus) | 4000 ANSI lumens |
| Geluidsniveau (spaarzame modus) | 29 dB |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Ingebouwd display | Nee |
| Zoom type | Handmatig |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Projector native resolution | 1080p (1920×1080) |
| HDMI-connector type | Volledige grootte |
| Interactief | Nee |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Projectiemodi | Plafond, Voorkant |
| HDR-ondersteuning | |
| Type lichtbron | Laser |
| Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus) | 30000 uur |
| Levensduur van de lichtbron | 20000 uur |
| Smartphoneprojector | Nee |
| Type onderhoudspoort | USB Type-A |
| Garantieperiode | 5 jaar |












