ACER PL6820 – 4K Ultra HD DLP Projector – 3840×2160 – 5500 ANSI Lumens
€ 1.935,00 incl. BTW
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Aanvullende informatie
| Typische contrastverhouding | 50000:1 |
|---|---|
| Frequentiebereik horizontaal | 30 – 100 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 50 – 60 Hz |
| Gewicht | 4,9 kg |
| Stroomverbruik (typisch) | 245 W |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Diafragma (F-F) | 2,3 – 3 |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 – 80 procent |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 100 – 240 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Projectie-afstand objectief | 1 – 8 m |
| Projectietechnologie | DLP |
| Projector helderheid | |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
| Ethernet LAN | |
| Stroombron | AC |
| Hoogte | 108 mm |
| Brandpuntbereik | 17.63 – 27.9 mm |
| Formaat analoog signaal | NTSC, PAL, SECAM |
| Breedte | 374 mm |
| Diepte | 265 mm |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Off-set | 154 procent |
| Eenvormigheid | 85 procent |
| Kleur van het product | |
| Geluidsniveau | 34 dB |
| Zoomverhouding | 1.7:1 |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Audio-uitgangskanalen | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| Geschikt voor schermmaten | 0 – 7620 mm (0 – 300") |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Aantal lampen | 1 lampen |
| Wifi | Nee |
| RS-232 port | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Keystone correctie, verticaal | -30 – 30° |
| Keystone correctie, horizontaal | -30 – 30° |
| HDMI versie | 1.4b/2.0 |
| Geluidsniveau (spaarzame modus) | 31 dB |
| Plaatsing | Plafond |
| Formaat digitaal signaal | HDTV, SDTV |
| AC-ingangsspanning | 120 – 230 V |
| Ingebouwd display | Nee |
| Markt positionering | Draagbaar |
| Zoom type | Handmatig |
| Verticale lens verplaatsingsbereik | 106 – 127 procent |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Ondersteunde beeldverhoudingen | 4:3, 16:9 |
| Projector native resolution | UHD 4K (3840×2160) |
| Type product | Projector met normale projectieafstand |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Aantal USB 2.0 Type-A-poorten | 1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Lampvermogen | 88 W |
| Type lichtbron | Laser |
| Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus) | 30000 uur |
| Levensduur van de lichtbron | 20000 uur |
| Smartphoneprojector | Ja |
| Type onderhoudspoort | USB Type-A |
















