ACER S1286H – XGA DLP Projector – 1024×768 – 3500 ANSI Lumens – White
€ 468,00 incl. BTW
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Aanvullende informatie
| Typische contrastverhouding | 20000:1 |
|---|---|
| Digitale zoom | 2x |
| Optische zoom | 1x |
| Gewicht | 3,1 kg |
| Stroomverbruik (typisch) | 270 W |
| Diafragma (F-F) | 2,7 – 2,7 |
| Focus | Handmatig |
| Mac-compatibiliteit | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Soort lamp | OSRAM |
| Projectie-afstand objectief | 0,4 – 3,8 m |
| Projectietechnologie | DLP |
| Projector helderheid | |
| Stroombron | AC |
| Hoogte | 114 mm |
| LED-indicatoren | Ja |
| Formaat analoog signaal | NTSC, PAL, SECAM |
| Breedte | 313 mm |
| Diepte | 255 mm |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Kleur van het product | |
| Geluidsniveau | 32 dB |
| Throw ratio | 0.62:1 |
| Meegeleverde kabels | AC, VGA |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 1 |
| Gemiddeld vermogen | 16 W |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| Geschikt voor schermmaten | 812,8 – 7620 mm (32 – 300") |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Aantal lampen | 1 lampen |
| Composiet video-ingang | 1 |
| PC audio ingang | Ja |
| Audio-ingang (L, R) | 1 |
| Audio (L,R) out | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Keystone correctie, verticaal | -40 – 40° |
| Snelstartgids | Ja |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1024 x 768 (XGA), 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Vaste focale lengte | 7,2 mm |
| PC Audio-uitgang | Ja |
| Verbruik (modus Economisch) | 210 W |
| Geluidsniveau (spaarzame modus) | 24 dB |
| Plaatsing | Plafond |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| AC-ingangsspanning | 120 – 230 V |
| Ingebouwd display | Nee |
| Horizontale synchronisatie (max) | 100 kHz |
| Horizontale synchronisatie (min) | 15 kHz |
| Verticale synchronisatie ( min) | 0,024 kHz |
| Verticale synchronisatie (max) | 0,12 kHz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 4:3 |
| Ondersteunde beeldverhoudingen | 4:3, 16:9 |
| Projector native resolution | XGA (1024×768) |
| Type product | Projector met normale projectieafstand |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85286200 |
| Aantal kleuren | 1.073 biljoen kleuren |
| Lampvermogen | 220 W |
| Projectiemodi | Plafond, Voorkant, Achter |
| Type lichtbron | Lamp |
| Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus) | 6000 uur |
| Levensduur van de lichtbron | 5000 uur |














