ACER X1228i – XGA DLP Projector – 1024×768 – 4800 ANSI Lumens – Black
€ 408,00 incl. BTW
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Aanvullende informatie
| Typische contrastverhouding | 20000:1 |
|---|---|
| Frequentiebereik horizontaal | 15 – 100 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 24 – 120 Hz |
| Gewicht | 2,75 kg |
| Stroomverbruik (typisch) | 265 W |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Diafragma (F-F) | 2,41 – 2,53 |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Projectie-afstand objectief | 1 – 11,8 m |
| Projectietechnologie | DLP |
| Projector helderheid | |
| Ethernet LAN | |
| Stroombron | AC |
| Hoogte | 113,7 mm |
| Brandpuntbereik | 21.85 – 24.01 mm |
| Formaat analoog signaal | NTSC, PAL, SECAM |
| Breedte | 313 mm |
| Diepte | 240 mm |
| Afstandsbediening inbegrepen | Nee |
| Kleur van het product | |
| Throw ratio | 1.94 – 2.16 |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 1 |
| Gemiddeld vermogen | 3 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| DVI-poort | |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Compatibele besturingssystemen | MacOS, Windows |
| Aantal lampen | 1 lampen |
| Volledige HD | Nee |
| S-Video ingang | 0 |
| Wifi | Nee |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Composiet video-ingang | 1 |
| PC audio ingang | Ja |
| Audio-ingang (L, R) | 1 |
| Audio (L,R) out | 1 |
| Componentingang video (YPbPr/YCbCr) | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Keystone correctie, verticaal | -40 – 40° |
| Ondersteunde grafische resoluties | 800 x 600 (SVGA), 1920 x 1200 (WUXGA) |
| PC Audio-uitgang | Ja |
| 3D | Ja |
| Plaatsing | Plafond |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Ingebouwd display | Nee |
| Markt positionering | Presentatie |
| Smart TV | |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 4:3 |
| Ondersteunde beeldverhoudingen | 4:3, 16:9 |
| Projector native resolution | SVGA (800×600) |
| Type product | Projector met normale projectieafstand |
| Mobile High-Definition Link ( MHL ) | Nee |
| Interactief | Nee |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85286200 |
| Aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Lampvermogen | 220 W |
| Projectiemodi | Plafond, Voorkant, Achter |
| Type lichtbron | Lamp |
| Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus) | 10000 uur |
| Levensduur van de lichtbron | 6000 uur |
















