Canon PIXMA iX6850 printer Kleur A3+ Wifi
€ 190,00 incl. BTW
Canon PIXMA iX6850 printer Kleur A3+ Wifi. Print tot A3+ formaat. Draadloze verbinding. Hoge resolutie.
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
De Canon fotoprinter iX6850 is een ultracompacte en krachtige A3+ printer die ideaal is voor zowel thuis als op kantoor. Met zijn modelnummer PIXMA iX6850 biedt deze printer superieure prestaties en veelzijdige connectiviteitsopties, waaronder Wi-Fi en ethernet. Deze printer is ontworpen om zowel foto’s als zakelijke documenten van hoge kwaliteit te leveren, dankzij de 5 afzonderlijke inktcartridges die efficiënt en zonder verspilling werken.
De Canon fotoprinter iX6850 is uitgerust met een inktsysteem dat bestaat uit zwarte pigmentinkt voor scherpe teksten en dye-kleureninktcartridges voor een prachtige fotokwaliteit. Dit maakt het mogelijk om alleen de inkt te vervangen die bijna op is, wat bijdraagt aan een efficiënter gebruik van de printer. Met een printsnelheid van 14,5 ipm in zwart-wit en 10,4 ipm in kleur voor A4-documenten, levert deze printer snel en zonder wachttijd prachtige prints. Een 10 x 15 cm foto van fotolabkwaliteit kan zonder witrand worden geprint in slechts 36 seconden.
Canon fotoprinter iX6850 specificaties
- Printresolutie van 9600 x 2400 dpi
- Ondersteunt printen tot A3+ formaat (329 x 483 mm)
- Printsnelheid: 14,5 ipm in zwart-wit, 10,4 ipm in kleur
- Connectiviteit: USB, 10/100Mbps Ethernet, Wi-Fi 802.11b/g/n
- Compatibel met Canon PRINT-app, Apple AirPrint en Google Cloud Print
- Optionele XL- en XXL-inktcartridges voor kostenbesparing
- Gewicht: 8,1 kg
De Canon fotoprinter iX6850 biedt slimme connectiviteitsopties, waardoor hij eenvoudig te delen is via een kantoornetwerk. Met de Canon PRINT-app kun je gemakkelijk vanaf je smartapparaten printen. Daarnaast biedt de printer toegang tot exclusieve content via CREATIVE PARK PREMIUM, waarmee je eenvoudig posters en zakelijke documenten kunt maken met behulp van sjablonen van de Solution Templates-service.
Met optionele XL-inktcartridges kun je meer printen voor minder kosten, met een besparing tot 30% per pagina vergeleken met standaardinktcartridges. De optionele zwarte XXL-inktcartridge maakt het mogelijk om tot 1000 zwart-wit pagina’s te printen, wat deze printer een kosteneffectieve oplossing maakt voor zowel thuisgebruik als op kantoor.
Downloads
Aanvullende informatie
| Maximale printafmetingen | A3+ (330 x 483 mm) |
|---|---|
| Maximale resolutie | 9600 x 2400 DPI |
| Printtechnologie | |
| Gewicht | 8,1 kg |
| Meegeleverde software | Printer driver |
| Aantal printcartridges | |
| Maximum invoercapaciteit | 150 vel |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 – 80 procent |
| Gebruiksindicatie (maximaal) | 12000 pagina's per maand |
| Mac-compatibiliteit | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 – 30 °C |
| Ethernet LAN | |
| Stroombron | AC |
| Hoogte | 159 mm |
| LED-indicatoren | Ja |
| Breedte | 584 mm |
| Diepte | 310 mm |
| Kleur van het product | |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 2 W |
| Printkleuren | |
| Bluetooth | |
| Printen zonder witranden | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| SmartCard-slot | Nee |
| Media-afmetingen voor afdrukken zonder witrand | 10×15, A3, A3+, A4, Letter |
| Duplex printen | Nee |
| Wifi | Ja |
| Gemiddeld stroomverbruik tijdens printen | 24 W |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Afmetingen enveloppen | 10, DL |
| ISO A-series afmetingen (A0...A9) | A3, A4, A5 |
| ISO B-series afmetingen (B0...B9) | B4, B5 |
| Photo stickers | Ja |
| Slaapstand | 0,3 W |
| Maximum invoercapaciteit (fotopapier) | 20 vel |
| Meegeleverde drivers | Ja |
| Non-ISO print papierafmetingen | Legal, Letter |
| Ondersteunt Windows | Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows RT, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Andere ondersteundende systemen | Android, iOS |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Print snelheid (10x15 cm) | 36 s |
| Ingebouwd display | Nee |
| Markt positionering | Thuis & kantoor |
| Afdruksnelheid (ISO/IEC 24734) zwart-wit | 14,5 ipm |
| Afdruksnelheid (ISO/IEC 24734) kleur | 10,4 ipm |
| Aantal afdrukkleuren | 5 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84433210 |
| USB-poort | Ja |
| Geluidsdrukniveau (afdrukken) | 44 dB |
| Papierlade mediatypen | Enveloppen, Glanzend papier, Hoge resolutie papier, Matpapier, Fotopapier, Normaal papier, Half-glanzend papier |














