Dell P2425H | 24″ Full HD IPS Monitor (1920×1080) | 100 Hz | Zwart
Oorspronkelijke prijs was: € 189,00.€ 177,00Huidige prijs is: € 177,00. incl. BTW
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
DELL P2425H 23,8” F-HD 100Hz
Aanvullende informatie
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
|---|---|
| Typische contrastverhouding | 1500:1 |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 – 110 kHz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Frequentiebereik verticaal | 48 – 100 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,6 cm |
| Grootte beeld (diagonaal) | 60,5 cm |
| Stroomverbruik (typisch) | 11,7 W |
| Soort voeding | Intern |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 5000 m |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 – 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Gewicht verpakking | 6,78 kg |
| Plug and play | Ja |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 90 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 – 12192 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Responstijd | |
| Resolutie | |
| Kleur van het product | |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, USB Type-A naar USB Type-B |
| In hoogte verstelbaar | |
| Horizontaal draaibaar | -45 – 45° |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Bereik kantelhoek | -5 – 21° |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Scharnier | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Nee |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Stroom | 1.5 A |
| Ingang stroom | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Snelstartgids | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 538,6 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 364 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 181,8 mm |
| Ondersteunde grafische resoluties | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1600 x 900, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Ondersteunde video-modi | 480p, 576p, 720p, 1080p |
| Touchscreen | |
| HDMI versie | 1.4 |
| HDMI | |
| HDCP | Ja |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| LED backlight | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| Backlight type | LED |
| Maximale refresh snelheid | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Bezel breedte (zijkant) | 5,8 mm |
| Bezel breedte (bovenkant) | 5,8 mm |
| Bezel breedte (onderkant) | 1,2 cm |
| Ingebouwde camera | Nee |
| USB kabel lengte | 1,8 m |
| kantel aanpassingen | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Vermogensverbruik (max) | 65 W |
| Display technologie | |
| HDCP versie | 1.4 |
| Voetenkleur | Grijs |
| Antireflectiescherm | |
| Staander inbegrepen | Ja |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| Gewicht (zonder voet) | 3,12 kg |
| Hoogte (zonder voet ) | 314,2 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 538,6 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 50 mm |
| Pixeldichtheid | 92,53 ppi |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Soort paneel | |
| VESA-montage | Ja |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Gewicht (met standaard) | 4,61 kg |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 3 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Responstijd (snel) | 5 ms |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| DisplayPort-kabellengte | 1,8 m |
| Dell Display Manager (DDM) compatibiliteit | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 15 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Dell ComfortView-technologie | Ja |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | TÜV mark |
| Bevat geen | Arsenicum, Kwik, PVC/BFR |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 1 |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | C |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 12 kWu |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 155 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 80,6 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 12,71 |
| Koolstofuitstoot, energieverbruik (kg CO2e) | 57,66 |
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 4,03 |
| PAIA-versie | GaBi version 1, 2024 |





