EPSON EB-FH08 – 3LCD projector 3600 ANSI lumens 1080p (1920×1080) White
€ 638,00 incl. BTW
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Aanvullende informatie
| Typische contrastverhouding | 16000:1 |
|---|---|
| Gewicht | 2,7 kg |
| Stroomverbruik (typisch) | 284 W |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Diafragma (F-F) | 1,49 – 1,72 |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 41 – 95 procent |
| Temperatuur bij opslag | -10 – 60 °C |
| Focus | Handmatig |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Soort lamp | UHE |
| Projectietechnologie | 3LCD |
| Projector helderheid | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Ethernet LAN | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 – 90 procent |
| Stroombron | AC |
| Hoogte | 92 mm |
| Brandpuntbereik | 16.9 – 20.28 mm |
| Formaat analoog signaal | Niet ondersteund |
| Breedte | 302 mm |
| Diepte | 252 mm |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Kleur van het product | |
| Geluidsniveau | 37 dB |
| Throw ratio | 1.21 – 1.45:1 |
| Zoomverhouding | 1.2:1 |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| DVI-poort | |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| Geschikt voor schermmaten | 863,6 – 8559,8 mm (34 – 337") |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Volledige HD | Ja |
| Wifi | Nee |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Composiet video-ingang | 0 |
| Componentingang video (YPbPr/YCbCr) | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Keystone correctie, verticaal | -30 – 30° |
| Keystone correctie, horizontaal | -30 – 30° |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Verbruik (modus Economisch) | 181 W |
| 3D | Nee |
| Geluidsniveau (spaarzame modus) | 28 dB |
| Plaatsing | Plafond, Desktop |
| Matrix grootte | 1,57 cm (0.62") |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Ingebouwd display | Nee |
| Markt positionering | Thuisbioscoop |
| Zoom type | Handmatig |
| Smart TV | |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Projector native resolution | 1080p (1920×1080) |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Video kleurenmodi | Schoolbord, Dynamisch, Foto, sRGB |
| Interactief | Nee |
| Aantal USB 2.0 Type-A-poorten | 1 |
| Aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Lampvermogen | 210 W |
| Type lichtbron | Lamp |
| Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus) | 12000 uur |
| Levensduur van de lichtbron | 6000 uur |
| Smartphoneprojector | Nee |
| Type onderhoudspoort | USB Type-B |
















