Epson EcoTank ET-2860 printer Kleur Wi-Fi A4 multifunctioneel
Oorspronkelijke prijs was: € 211,00.€ 200,00Huidige prijs is: € 200,00. incl. BTW
Epson printer EcoTank ET-2860 is een kleur A4 multifunctioneel model met Wi-Fi. Print, scan en kopieer. Geschikt voor thuisgebruik.
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
De Epson EcoTank ET-2860 printer is een multifunctionele A4-kleurenprinter van het merk Epson. Deze Epson EcoTank printer is uitgerust met een navulbare inkttank en biedt print-, scan- en kopieerfuncties. Dankzij het innovatieve EcoTank-systeem bespaart u tot 90% op de inktkosten* in vergelijking met traditionele cartridges. De printer is voorzien van Wi-Fi en ondersteunt mobiel printen, waardoor u eenvoudig vanaf uw smartphone, tablet of laptop kunt printen.
De Epson EcoTank ET-2860 printer wordt geleverd met een set inktflessen die voldoende inkt bevatten voor maximaal 3 jaar gebruik*. Dit staat gelijk aan de inhoud van maximaal 72 cartridges*. Met één set inktflessen kunt u tot 4500 pagina’s in zwart-wit en 7500 pagina’s in kleur afdrukken*. De geïntegreerde inkttanks zijn eenvoudig bij te vullen dankzij de flessen met sleutelvergrendeling, zodat u altijd de juiste kleur gebruikt. Op het inktniveauscherm aan de voorzijde ziet u direct wanneer bijvullen nodig is.
Deze Epson EcoTank printer is ontworpen voor gebruikers die voordelig en efficiënt willen printen. De printer beschikt over een papierlade voor 100 pagina’s aan de achterkant en kan foto’s randloos printen tot een formaat van 10 x 15 cm. Met een printsnelheid tot 10 pagina’s per minuut* voert u snel diverse printtaken uit. Dankzij het compacte ontwerp en de volledige Wi-Fi- en Wi-Fi Direct-connectiviteit integreert u de printer eenvoudig in uw thuiskantoor of woonkamer.
Met de Epson Smart Panel-app bedient u de printer eenvoudig vanaf uw smart device. U kunt documenten en foto’s printen, kopiëren en scannen, de printer instellen en beheren, en eventuele problemen oplossen, allemaal via uw telefoon of tablet.*
De Epson EcoTank ET-2860 printer maakt gebruik van Heat-Free-printtechnologie. Hierdoor gaat de printkop net zo lang mee als de printer zelf, zonder dat u onderdelen hoeft te vervangen of te upgraden. Dit zorgt voor een lager stroomverbruik en voorkomt verstopping van de nozzles.
Epson EcoTank printer specificaties
- Printen, kopiëren en scannen
- Navulbare inkttanks met hoge capaciteit
- Tot 90% lagere printkosten*
- Inclusief inkt voor maximaal 3 jaar*
- Tot 4500 pagina’s zwart-wit en 7500 pagina’s kleur met één set inktflessen*
- Wi-Fi en Wi-Fi Direct-connectiviteit
- Mobiel printen via Epson Smart Panel-app*
- Papierlade voor 100 pagina’s aan de achterkant
- Randloos foto’s printen tot 10 x 15 cm
- Printsnelheid tot 10 pagina’s per minuut*
- Compact design
- Heat-Free-printtechnologie
- Inktniveauscherm aan de voorzijde
Downloads
Aanvullende informatie
| Maximale printafmetingen | 210 x 297 mm |
|---|---|
| Maximale resolutie | 5760 x 1440 DPI |
| Printtechnologie | |
| Gewicht | 3,9 kg |
| Meegeleverde software | Epson Smart Panel App, Epson Connect (Email Print, Remote Print Driver) |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-AES, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Aantal printcartridges | |
| Printsnelheid (kleur, standaard, A4/US Letter) | 15 ppm |
| Soort scanner | Flatbed scanner |
| Printsnelheid (zwart, standaardkwaliteit, A4/US Letter) | 33 ppm |
| Optische scanresolutie | 1200 x 2400 DPI |
| Hoogte | 179 mm |
| Maximum scanresolutie | 1200 x 2400 DPI |
| Breedte | 375 mm |
| Diepte | 347 mm |
| Tijdsduur tot de eerste pagina (kleur, normaal) | 16 s |
| Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal) | 10 s |
| Kleur van het product | |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Printkleuren | |
| Direct printen | Ja |
| Ondersteund beeldformaat | BMP, JPEG, PICT, PNG, TIFF |
| Media-afmetingen voor afdrukken zonder witrand | 10×15 |
| Scantechnologie | CIS |
| Duplex printen | Nee |
| Wifi | Ja |
| Gemiddeld stroomverbruik tijdens Kopiëren | 12 W |
| Afmetingen enveloppen | B5, B6, C6, DL |
| ISO A-series afmetingen (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-series afmetingen (B0...B9) | B5, B6 |
| ISO C-series sizes (C0...C9) | C6 |
| Slaapstand | 0,7 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0,15 kWh/week |
| Cartridge(s) meegeleverd | Ja |
| Ondersteunde documentformaten | |
| Ondersteunt Windows | Windows Vista, Windows Vista x64, Windows XP, Windows XP Professional |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2003 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Markt positionering | Thuis & kantoor |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Printen | Afdrukken in kleur |
| Scannen | Scannen in kleur |
| Faxen | Nee |
| Mobiele printing technologieën | Epson Connect, Epson Remote Print |
| Maximale ISO A-series papierformaat | A4 |
| Stroomverbruik (gereed) | 4,5 W |
| USB-poort | Ja |
| Totaal aantal invoerladen | 1 |
| Totale invoercapaciteit | 100 vel |
| Totale uitvoercapaciteit | 30 vel |
| Papierlade mediagewicht | 64 – 300 g/m² |
| Afdruksnelheid (ISO / IEC 24734) zwart | 10 ppm |
| Afdruksnelheid (ISO / IEC 24734) kleur | 5 ppm |
| Garantieperiode | 1 jaar |
































