HP LaserJet M234sdw MFP Zwart-wit printer WiFi Dubbelzijdig
Oorspronkelijke prijs was: € 190,00.€ 178,00Huidige prijs is: € 178,00. incl. BTW
HP LaserJet M234sdw MFP zwart-wit printer. Print, scant en kopieert. WiFi-connectiviteit. Automatisch dubbelzijdig printen.
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
De HP LaserJet M234sdw MFP Zwart-wit printer WiFi Dubbelzijdig is een compacte en efficiënte HP LaserJet printer, ontworpen voor gebruikers die hoge productiviteit en betrouwbare draadloze verbindingen nodig hebben. Dit model, de LaserJet MFP M234sdw, biedt snel dubbelzijdig printen, automatische documentinvoer en eenvoudige installatie via de HP app. Dankzij de JetIntelligence cartridge technologie levert deze HP LaserJet printer consistente prestaties en optimale printkwaliteit.
Deze HP LaserJet printer is voorzien van dynamische beveiliging. Dit betekent dat de printer alleen werkt met cartridges die nieuwe of hergebruikte HP-chips of elektronische HP-circuits bevatten. Door regelmatige firmware-updates blijft de beveiliging actueel en worden niet-HP cartridges geblokkeerd. Hergebruikte HP-chips en elektronische circuits maken het gebruik van gerecyclede en opnieuw gevulde cartridges mogelijk.
HP LaserJet printer specificaties
- Zwart-wit multifunctionele printer (MFP)
- Model: LaserJet MFP M234sdw
- Ondersteunt WiFi voor draadloos printen
- Dubbelzijdig printen (automatisch)
- Automatische documentinvoer
- Compatibel met de tijdbesparende HP app
- Werkt met HP JetIntelligence cartridges
- Dynamische beveiliging voor gebruik met HP-chips en elektronische circuits
De HP LaserJet M234sdw MFP is ideaal voor gebruikers die behoefte hebben aan een betrouwbare en efficiënte zwart-wit printer met draadloze mogelijkheden. De automatische documentinvoer en het snel dubbelzijdig printen zorgen voor een soepele workflow. Dankzij de eenvoudige installatie en het beheer via de HP app is deze HP LaserJet printer eenvoudig te integreren in elke werkomgeving.
Downloads
Aanvullende informatie
| Frequentie van processor | |
|---|---|
| Intern geheugen | |
| Grijsniveaus | 256 |
| Maximale printafmetingen | 216 x 354 mm |
| Maximale resolutie | 600 x 600 DPI |
| Printtechnologie | |
| Beeldscherm | LCD |
| Gewicht | 9,5 kg |
| Certificering | CISPR32:2012 & CISPR32:2015 /EN55032:2012 & EN55032:2015+AC:2016 – Class B; EN 61000-3-2:2014; EN 61000-3-3:2013; EN 55035:2017; FCC Title 47 CFR, Part 15 Class B/ICES-003, Issue 6. |
| Meegeleverde software | No CD inbox (expect Indonesia and China Gov); Downloadable Software from hp.com or 123.hp.com; #CD include HP Software Installer, Uninstaller, printer driver and other essential tools |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | SNMPv3, SSL/TLS, SNMPv2, SNMP, TLS |
| Aantal printcartridges | |
| Formaten afwijkende media | 101.6 x 152.4 to 216 x 356 mm |
| Aanbevolen temperatuur bij gebruik | 17,5 – 25 °C |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 1000 x 2196 mm |
| Soort scanner | Flatbed-/ADF-scanner |
| Kopieersnelheid (zwart, standaard, A4) | 29 cpm |
| Printsnelheid (zwart, standaardkwaliteit, A4/US Letter) | 29 ppm |
| Aanbevolen relatieve luchtvochtigheid bij gebruik | 30 – 70 procent |
| Maximale uitvoercapaciteit | 100 vel |
| Elektromagnetische compatibiliteit | CISPR32:2012 & CISPR32:2015 /EN55032:2012 & EN55032:2015+AC:2016 – Class B; EN 61000-3-2:2014; EN 61000-3-3:2013; EN 55035:2017; FCC Title 47 CFR, Part 15 Class B/ICES-003, Issue 6. |
| Maximum invoercapaciteit | 150 vel |
| Kopieën vergroten/verkleinen | 25 – 400 procent |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 – 80 procent |
| Optische scanresolutie | 600 x 600 DPI |
| Producten per pallet | 30 stuk(s) |
| Bekabelingstechnologie | 10/100Base-T(X) |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Gewicht verpakking | 12,4 kg |
| Aanbevolen systeemspecificatie | Microsoft Windows 10; 8.1; 8; 2 GB available hard disk space; Internet connection; Microsoft Internet Explorer. |
| Gebruiksindicatie (maximaal) | 20000 pagina's per maand |
| Opwarmtijd | 45 s |
| All-In-One-multitasking | Ja |
| Capaciteit automatische documentinvoer | 40 vel |
| Printsnelheid (zwart, concept, A4/US Letter) | 30 ppm |
| Envelopinvoer | Nee |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 – 32,5 °C |
| Maximaal intern geheugen | 64 MB |
| Ethernet LAN | |
| Hoogte | 294,4 mm |
| Maximum scanresolutie | 600 x 1200 DPI |
| Breedte | 418 mm |
| Diepte | 308 mm |
| Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal) | 7 s |
| Lagen per pallet | 5 stuk(s) |
| Kleur van het product | |
| Aantal gebruikers | 5 gebruiker(s) |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Maximaal aantal kopieën | 99 kopieën |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,04 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,6 W |
| Printkleuren | |
| Direct printen | Ja |
| Bluetooth | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Ondersteund beeldformaat | BMP, JPEG, PNG, TIF |
| UNSPSC-code | 43212110 |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; Windows 10; Windows 8; Windows 8.1; macOS 10.14 Mojave; macOS 10.15 Catalina; macOS 11 Big Sur; macOS 12 Monterey; macOS 15 Sequoia; Linux |
| Soort bediening | Knoppen |
| Duplex printen | Ja |
| Duplex scannen | Nee |
| Wifi | Ja |
| Land van herkomst | China, Vietnam |
| Gemiddeld stroomverbruik tijdens printen | 453 W |
| Printsnelheid dubbelzijdig (Zwart, normale kwaliteit, A4/US Letter) | 18 ppm |
| Printsnelheid dubbelzijdig (kleur, normale kwaliteit, A4/US Letter) | 19 ppm |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Inhoud | HP LaserJet MFP M234sdw printer; HP zwarte LaserJet tonercartridge (700 pagina's); Naslaggids; Installatieposter; Garantiegids en flyer in sommige landen; Netsnoer |
| Scan naar | TWAIN, Software |
| ISO A-series afmetingen (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-series afmetingen (B0...B9) | B4, B5 |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | |
| Diepte verpakking | 379 mm |
| Hoogte verpakking | 409 mm |
| Breedte verpakking | 497 mm |
| JIS B-series maten (B0...B9) | B5 |
| Garantiekaart | Ja |
| Aantal dozen per palletlaag | 6 stuk(s) |
| Slaapstand | 0,6 W |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 393,9 kg (868.5 lbs) |
| Max. scangebied | 216 x 297 mm |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1199,9 x 1000 x 2196,1 mm (47.2 x 39.4 x 86.5") |
| Tijd voor eerste kopie (zwart, normaal) | 8 s |
| Akoestische druk uitstoot omstanders (standby) | 16 dB |
| Akoestische emissie (gereed) | 26 dB |
| TEC (Typical Electricity Consumption) nummer | 0.256 kWh/Week (Energy Star); 0.684 kWh/Week (Blue Angel) |
| Aanbevolen gebruiksindicatie | 200 – 2000 pagina's per maand |
| Maximale kopieerresolutie | 600 x 600 DPI |
| Scansnelheid (kleur) | 10 ppm |
| Scanner-drivers | TWAIN |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0,256 kWh/week |
| Cartridge(s) meegeleverd | Ja |
| Beveiligd afdrukken | Ja |
| Type processor | Ja |
| Duplex functies | Printen, Kopiëren |
| Scan snelheid (mono) | 19 ppm |
| Kleurdiepte invoer | 24 Bit |
| Ondersteunde documentformaten | |
| Aangepaste mediabreedte | 101,6 – 216 mm |
| Aangepaste medialengte | 152,4 – 356 mm |
| Ondersteunt Windows | Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, MacOS |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 x64, Windows Server 2016 x64 |
| Andere ondersteundende systemen | Linux |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 110 – 240 V |
| Ingebouwd display | Ja |
| Markt positionering | Thuis & kantoor |
| Modus voor dubbelzijdig afdrukken | Auto |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Printen | Zwart-wit afdrukken |
| Scannen | Scannen in kleur |
| Faxen | Nee |
| Digital Sender | Nee |
| Kopiëren | Zwart-wit kopiëren |
| Mobiele printing technologieën | Mopria Print Service, Apple AirPrint |
| Gemiddeld stroomverbruik ( bedrijfsresultaat ) | 453 W |
| Maximale ISO A-series papierformaat | A4 |
| Pallet brutogewicht | 393,9 kg |
| Kleurenscherm | Nee |
| Stroomverbruik (gereed) | 3,3 W |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8443310000 |
| USB-poort | Ja |
| USB-connector | USB Type-A |
| Auto-fit functie | Ja |
| HP dynamische veiligheid | Ja |
| Capaciteit meegeleverde cartridge (zwart) | 700 pagina's |
| Afdrukresolutie zwart | 600 x 600 DPI |
| HP Security tools | Secure Boot, Secure Firmware Integrity, Runtime Code Integrity, EWS met wachtwoordbeveiliging, veilig browsen via SSL/TLS 1.0, TLS 1.1, TLS 1.2; TLS 1.0/1.1 is standaard uitgeschakeld; Update naar OpenSSL versie 1.1.1; Netwerkpoorten in/uitschakelen; SNMPv1, SNMPv2 en SNMPv3, communitywachtwoord wijzigen; Veilige standaardinstellingen, versleutelde data in rust, actieve FW-update, standaard beheerderswachtwoord, Sleutel- en TLS-selectie; Vergrendeling van account; Veilige Wi-Fi-setup |
| Vervangende cartridges | HP 135A zwarte LaserJet tonercartridge W1350A (ca 1100), HP 135X zwarte LaserJet tonercartridge W1350X (ca 2400) |
| HP Auto-Aan/Auto-Uit | Ja |
| HP-segment | Thuiskantoor |
| Dubbelzijdig kopiëren | Ja |
| Geluidsdrukniveau (afdrukken) | 51 dB |
| Geluidsdrukniveau (scannen) | 45 dB |
| Geluidsvermogensniveau (afdrukken) | 6,6 dB |
| Totaal aantal invoerladen | 1 |
| Totale invoercapaciteit | 150 vel |
| Totale uitvoercapaciteit | 100 vel |
| Maximumaantal invoerladen | 1 |
| Automatische documentinvoer (ADF) | Ja |
| Papierlade 1 invoercapaciteit | 150 vel |
| Papierlade mediatypen | Normaal papier, Enveloppen, Voorraad kaarten, Labels, Ruw papier, Briefkaart |
| Papierlade mediagewicht | 60 – 163 g/m² |
| Paginabeschrijving talen | PCLmS, PWG, URF |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, Blue Angel |
| Duurzame technologieën en materialen | Kwikvrij |
| Bevat geen | Kwik |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 110 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 80 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 4 |
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 18 |
| Totale koolstofuitstoot, zonder gebruiksfase (kg CO2e) | 11 |
| Certificaten van naleving | GS mark, CCC, EAC, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/gb-en/product/details/hp-laserjet-mfp-m232-m237-printer-series/model/30836610?sku=6GX01F ; https://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06759742.pdf ; https://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06759742.pdf |
| Fabrieksgarantie | Eén jaar garantie |




















































