iiyama ProLite T1521MSC-B2 monitor 15″ touchscreen zwart
€ 327,00 incl. BTW
iiyama ProLite T1521MSC-B2, 38,1 cm (15″), 1024 x 768 Pixels, XGA, LED, 8 ms, Zwart
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
- T1521MSC-B2 Technical Drawing (337,43 KB)
- EU Energy Label (71,17 KB)
- EU Product Fiche (56,55 KB)
- T1521MSC-B2 Brochure
iiyama ProLite T1521MSC-B2. Beeldschermdiagonaal: 38,1 cm (15″), Resolutie: 1024 x 768 Pixels, HD type: XGA, Display technologie: LED, Beeldoppervlakte: Mat, Responstijd: 8 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 4:3, Kijkhoek, horizontaal: 170°, Kijkhoek, verticaal: 160°. Ingebouwde luidsprekers. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
Aanvullende informatie
| Pixel pitch | 0,297 x 0,297 mm |
|---|---|
| Typische contrastverhouding | 800:1 |
| Frequentiebereik horizontaal | 31,4 – 60 kHz |
| Kijkhoek, horizontaal | 170° |
| Kijkhoek, verticaal | 160° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 30,4 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 22,8 cm |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Stroomverbruik (typisch) | 16 W |
| Gebruikersknoppen | picture (backlight, brightness, contrast, sharpness), display (auto adjustment, H position, V position, pixel clock, phase), color (color temp, picture mode), input, audio (volume, mute), other (reset, OSD time, OSD H position, OSD V position, language), information |
| Soort voeding | Extern |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 12 V |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Hoogte | 308 mm |
| Responstijd | |
| Helderheid | 325 cd/m² |
| Resolutie | |
| Breedte | 340,5 mm |
| Diepte | 198 mm |
| Kleur van het product | |
| Meegeleverde kabels | AC, USB, HDMI |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 1,5 W |
| Bereik kantelhoek | 10 – 70° |
| Bedieningspaneel | Menu, Up/Left/ Auto adjustment button, Down/Right button, Return/Exit button, Power |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Compatibele besturingssystemen | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 340,5 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 38 cm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 308 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 198 mm |
| On Screen Display (OSD)-talen | Duits, Engels, Spaans, Frans, Italiaans, Japans, Nederlands, Russisch |
| Touchscreen | |
| HDMI | |
| Backlight type | LED |
| Aantal On Screen Display-talen | 8 |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IPX3 |
| Touchscreen technologie | Projected capacitive-systeem |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Glas dikheid | 1,2 mm |
| Touch screen type | Tafelblad |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Display technologie | |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Voetenkleur | Zwart |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Verpakkingsinhoud | AC adapter, mylar sheet (for VESA mount) |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 10 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 4:3 |
| HD type | |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Soort paneel | |
| Actief weergavegebied (b x h) | 304 x 228 mm |
| VESA-montage | Ja |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| DDC/CI | Ja |
| Gewicht (met standaard) | 3,5 kg |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Hardheid oppervlak | 7H |
| Touch-methode | stylus, finger, glove (latex) |
| AMD FreeSync | Nee |
| Stroomadapter inbegrepen | Ja |
| USB Touch port | Ja |
| Schermhelderheid (piek) | 370 cd/m² |
| Helderheid (typisch) | 370 cd/m² |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ErP |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 11 kWu |
| Certificaten van naleving | CE, cULus, EAC, REACH, RoHS, UKCA, WEEE |




































